Povídky

tajemství 4 díl + náky novinky z mího labilního života

22. dubna 2011 v 19:06 | PipulinkaMJ
JO poslední dobou na to tady vážně seru .. musím to tu trochu rozproudit . Sakra těd se mi toho nahromadilo strašně moc .. jelikož budu brzo ( nwm kdy ) dělat přestupoví zkoušky ( pšššt ) . Ne že bych se učila . Ale musím vylepšít ve škole známky jinak by to nědělalo dobrej look . No prostě musím vylepšít Ajinu ( 4) Němčinu ( 4 ) Přirodák ( jak mužu mít 4 z přirodopisu .. twl to snad nei možný taková primitivní blbost kterou si člověk muže narvat do hlavy a nemusí to ani cgápat .. twl .. ten učitel-metalista má na mně špatný vliv !
A hudebku ( 3 .. !!!! twl !!!! ) A dějepis .. to fakt necápu já to umím vážně ! Nejdřív sem nemněla žádnou známku a pak mně učitelka vyzkoušela .. A .. no řeknu to tkahle 1 otázku sem nezvládla . Ale zbytek už šel nebo jako byly to takoví ty tupounský odpovědi ... takví ty aby se to nemuselo víc vysvětlovat .. Ale odpověděla sem .. Sice sem si spletla trojspolek a trojdohodu ( 1 světová válka ) s Unii a Konfederací ( USA sever vs. jih ) ALe 4- to sem si kurva nezasloužíla !!! Dyž tak 3- ale 4- .. no rpostě kráva !!
KOnec o škole tady je další díl povídky ..

tajemství 3 díl

4. dubna 2011 v 17:12 | PipulinkaMJ
Po dlouhé době další díl :)) zase sem stratila tu flešku takže jsem to musela napsat za pochodu .. musím jí najít jsou na ní další 3 díly :( :D

Tajemství 2 díl

14. března 2011 v 9:51 | PipulinkaMJ
No .. tak konečně další díl .. :D Já to mám všechno uložený na flešce ... a nemohla sem jí najít .. tak proto až po tak dlouhý době :D No a víte kde sem jí nakonec našla ? V pračce :D jo a sorry za gramatiku
.........................................................................***-------------------------------------------------------------------------------------------
Dohrabali jsme se do auta . Ani jsem nevyjeli na hlavní . Vlastně sme projeli naší ulicí a pak se to stalo . Vyřítil se na nás náklaďák .
Pamatuju si jen náraz a pak až probuzení v nemocnici .
,, Ahoj " zazněl vedle mě veselý hlas ,, já jsem Adam " . Sakra ! To zas bude ňákej frajírek co mi bude ukazovat rozbitou hlavu z pádu z motorky .
Hlas ale patřil černému zjevení . Připomínalo mi figury ze strašidelných hradů .
Lekla jsem se . Nepatřím k lidem kteří holdují růžové . Ale taky nepatřím k lidem co musí být od hlavy až k patě v černém . Jasně mám pár kousků v šatně v černé barvě . Teda vlastně mněla jsem . Ale rozhodně bych si na sebe nevzala víc než jednu černou věc .
Když si to sundalo kapuci černého županu vypadal už přijatelněji .
Mněl delší černé vlasy . Tak akorát dlouhé . Tmavé oči . Mněl vyšší vypracovanou postavu .
Černý župan . Vůbec byl celý tmavý .
Natahoval ke mně ruku s něčím co před hodně dlouhou dobou byla čokoládová tyčinka .
Eh , ,, Ne díky " ježiš on má nalakovaný nehty . Na černo jak jinak .
,,A jak se jmenuješ ty ? " vyzvídal .
,, Jo promiň , já jsem Ráchel " sakra , mohla jsem si vymyslet nějaké normální méno . No i když tady by na to asi hned přišel .
,, Á , už jste se probudila " řekla sestra co právě přišla , když mně uviděla .
Když jsem se později podívala do zrcadla , tak jsem si řekla že spíš mněla zaječet leknutím nad tou hrůzou . Nojo nestihla jsem se namalovat když mi matka vyhodila kosmetickou taštičku a kabelku , kde jsem mněla pár posledních zbytku kosmetiky , nemůžu najít asi jí má u sebe matka . Což znamená že jsem v haji . Neboť už nemám peníze na novou a ta co byla v kabelce, už asi leží v nějakém nemocničním koši . Stejně by mi to asi moc nepomohlo , ten monokl kolem oka je příliž velky a příliž tmavý .
,, Máte tady návštěvu " mrkla na mně a zase odešla . Místo ní vstoupila Soňa moje starší sestra . Soňa je pěkná . Má dlouhé husté černé vlasy až do pasu . Nádherný obličej . Na rozdíl ode mě se svým kulatým obličejem a tlustými tvářemi .
Kluk vedle mně si nasadil sluchátka a otočil se k oknu .
,, Ahoj zlato " ahoj řekla vesele ale v zlato už se ocitl zákal smutku .
Další dvě minuty se marně snažila zastavit proud slz . A mezi vzlykáním a mím chlácholením z ní vypadlo že matka na místě autonehody zemřela .
Mohla bych být šťasná . Spíš bych mněla být smutná jako Soňa .
Ale já necitím vůbec nic . Jako kdyby mi někdo řekl že tam a tam zemřel někdo uplně cizí .
Mám jen pocit jako u zubaře , ten jak očekáváte že vás to každou chvíli začne bolet .
Ale bolest nepřicházela . Nepřicházeli ani slzy .
Jen sem tam tak seděla a hladila svojí starší sestru , která mi brečela na rameno .

Tajemství 1 díl

24. února 2011 v 16:26 | LadyDarkNight
Tak je to tady jak jsem slíbila . Další povídka . Jenom měním jak jsem řekla že to bude z pohledu dvou osob tak nebude . Jsem příliž lína . :D ------------------------------***------------------------------- ,,Ježíš a musím s váma fakt jet ? " fakt nechci dvě hodiny tvrdnout v autě a pak deset dalších v obchodáku v Německu . Matka trpí přesvědšením že ve Německu stojí všechno polovinu .Neříkám že tam občas nemaj lepší cenu na něčem .. hlavně u oblečení .. ale .. ,, Ano musíš a tohle se teda vážně nevezmeš, takovej výstřih ! Kde to skara vzala ! Alééšíí to jí zas dala tvoje matka ? ! " Zaječí a já se kouknu dolu na svoje tričko . Jestli tohle je pro ní výstřih tak ona sama chodí vysloveně v erotickejch oblečcích . Musím zdůraznit že nosí jedině dlouhý kalhoty a to i v létě a trička až u krku nebo nejlépe roláky . Deru se nahoru do svého pokoje ruce . Okamžitě za mnou přiletí s velkym černým igeliťákem v ruce . Odstrčí mě a sune se k mí šatně . Shit ! ,,Co to je ? " Drží v ruce lahvičku od deodorantu . ,,Víš jak je to jedovatý ? Chceš se otrávit ? " Keci . Hodí ji do igeliťáku . ,,Aléšíí ? " táta hned příjde aby taky nemněl průšvih . ,, Kde to , to dítě sakra vzalo ? " Drží v ruce holící strojek . Dítě ? Je mi šestnáct kurva .Hází ho do pytle . ,, Já nevím, kde si to vzala ? " zeptá se táta v rozpacích . Pro jistotu odejde . Po tom vytáhne kosmetickou taštičku . ,, Kdo ti to dal !?! " zaječí . Hlasem vyším než nejvyší ton na piáně . ,,Já .. já " zakoktám se . Otevře taštičku . Vytáhá pudry ,make-upy a korektory .Hodí je to pytle .,, Naco to sakra potřebuješ vždyť máš krásnou pleť . " Zaječí svým ječákem . A já začnu pochybovat jestli není slepá . A tak pokračuje dál . Pak vytáhne krabičku tamponů a zaječí hlasem ještě vyším ,, tak tohle teda používat nebudeš !" Vlepí mi facku .Hodí to do pytle a schodí tam i celou poličku mích triček a tílek . ,, Cože ?? Tohle přece nemůžeš , to není fér vždyť nebudu mít co do školy ! " Zaječím pro zmněnu já , sice ne ták vysoce , to totiž zvládne jenom ona . ,, Nebudeš máš tady krásný trička s dlouhým rukávem a košile . " Vytáhne bílou košili s krajkami . Ty krajky sou všude dokonce i u krku místo límečku . A je růžová . Problém je že ta kterou mi vyhodila . Jsou trička a tílka který jsem si koupila sama . Ty který tam zbyly koupila ona tudíš sou růžoví a rolákovitý . ,, Tak to si teda na sebe nevezmu . ! " řeknu už zoufale . Co když tam někoho potkám . Nějakého pěkného kluka . Nebo nedej bože někoho ze školy . Taky se to už stalo . ,, Tak to si teda vezmeš ! Okamžitě si to oblíkni !! " Do háje !

Ještě není čas ..

28. srpna 2010 v 16:36 | PipulinkaMJ
Seděla sama v pokoji a přemýšlela co se za poslední dva týdny stalo. V mysli se jí míhal krátký příběh . O šťasném páru . O nápadu vyjet si na výlet do města
na motorce.O děsivé nehodě. O tom jak jim přes cestu přeběhl králík . Jak viděla motorku i s ním škobrtnout a spadnout z utesu ..
Proč ?
Proč on se zabil a ona přežila ?
Spadla z motorky dřív než s ním sletěla navždy do hlubin ,
Zachránila se..
Ale za jakou cenu ?
Chtěla ho znovu vidět , znovu ho líbat , znovu cítit jeho doteky .
V tu chvíli se rozhodla , vzala žiletku .. a zaryla , udělala to už mnohokrát , ale tentokrát hloubš.
Svět zčernal . Ztichl . Zhlasl všechna světla .
Rozprostřel se v prázdnotu …
Najednou jí zalilo bílé světlo . S objevil se ON . Celí zařivě bílí . Došel k ní vzal její hlavu do dlaní a políbil jí .
Zašeptal ,,Gabrielo v nebo je to krásné, ale ještě není tvůj čas, až nastane budu na tebe čekat ´´
Jeho postava se začala i se světlem strácet .. naposledy naní zavolal
,, nezapomeň na mně ´´ !
Zase byla tma ale už tu nebyl takoví klid a ticho . Vzduch se hýbal , někdo tu mluvil .
,,Mami … ? ´´
Otevřela oči .. byla v nemocnici.
 
 

Reklama