Nezařazené blbosti

Finové jsou mistři světa !

16. května 2011 v 19:27 | PipulinkaMJ
Finové už podruhy ( naposled v roce 1995 ) vyhráli titul mistrů světa .
Jestli se těd budete rozčilovat jako jiný moji přátele na FBC a tak podbně že jsme to mněli vyhrát mi tak si pěkně naserte ja to finům přála .
Nejvíc mně ale dostáva jak všichni ještě před pár dněma . ,, No to je jasný že vyhrajem , to se ani nemusím dívat .. balhblahblah " A nejdou kdž to projeli prej ,, ten rozhočí je sráč " Ano ten gol nemněl bejt uznanej , ale stjeně pokud umím počítat ( a to umím ) tak by to švédi stejně vyhráli i bez toho golu . Takže si sakra přiznejte že sme to projeli a neschazujte vinu na rozhočí !

Finsko velké gratulace !
A finskou hymnu .

HIV/AIDS

3. května 2011 v 18:25 | LadyDarkNightNěco málo k HIV
- HIV - Human Immunodeficiency Virus
- způsobuje AIDS
- přenos : krví , nechráněním pohlavním stykem , z matky na dítě
Něco málo k AIDS

- AIDS - Acquired Immune Deficiency Syndrome
- smrt
-
Hlavní příznaky jsou alespoň 10% ztráta tělesné hmotnosti, chronický průjem trvající déle než 1 měsíc, horečky trvající stále nebo přerušovaně více než 1 měsíc. Vedlejší příznaky jsou trvalý kašel trvající déle než 1 měsíc, celkové svědivé zánětlivé onemocnění kůže, anamnéza pásového oparu, kandidóza ústní části hltanu, chronická pokročilá roztroušená infekce prostého oparu, celková onemocnění mízních uzlin. Také přítomnost celkového Kaposiho sarkomu nebo kryptokokální meningitidy je podle této definice dostatečná pro diagnózu AIDS.
Obrázky : ( pokud zvracíte jen při pohledu na krev , nebo cokoliv takvého tak zavřete oči


Brother Firetribe - Heart Full Of Fire (feat. Anette Olzon)

15. dubna 2011 v 17:53 | PipulinkaMJ
Tuhele tu písničku prostě žeru .. je dokonalá .. :) Anett to fakt sedí .. narodíl od většiny NW písniček který před ní zpívala Tarja ..
nejak sem nepochopila kam se stratilo vložit .. talže jenom odkaz .. :D

 
 

Reklama