Moje keci

The End !!!!

28. července 2011 v 12:43 | PipulinkaMJ - LadyDarkNight

Ahoj mé SB asi jste si všimli, že sem skoro vůbec nechodím a když tak hodím nějakou blbost a ani se k Vám nekouknu a pokud se kouknu na Váš blog tak neokomentuju , což samo o sobě není tak hrozné, ale pak nevíte že jsem tam byla.

1. Ani nevím co už bych na blog dál psala. Doby kdy pro mě na světě existoval jediný člověk a to Michael Jackson minuli, stejně jako ty doby kdy mi o něm přišlo na e-mail nejmíň 6 novinek a ani není v dohlednu žádné další ,,MJ boom". Nightwish sice připravují desku, ( možná už dokonce je , dlouho jsem nebyla na jejich stránkách ) ale co jiného o nich psát … a přidávat sem jenom videa není příliš dobré. A popravdě řečeno mně jiné kapely už nezajímají možná ještě Tarot ale o nich se mi novinky nedostávají. A psát sem ,,Diary" se mi vážně nechce a stejně by toho moc ke psaní nebylo.

2. Chci se zaměřit na své cíle a nemám jich málo .

Pár z nich na ,,ukázku"

- Vytáhnout příští rok známky abych nemněla žádnou 3 ani 4 jako letos. ( Což bude u mě docela problém , a jelikož jsem optimistická a stejně nemám co o prázdninách dělat tak chci začít už těď, prostě si odepřít prázdniny a doučit se němčinu, angličtinu , fyziku, chemii a matiku - je toho docela dost co ? J )

- Chci se vážně naučit dobře nějaký jazyk ( přemýšlela jsem o němčině nebo ruštině , angličtinu už jsem předem zavrhla budu ráda jestli z ní jednou udělám maturitu).

- Chtěla bych přestoupit na hudební gymnázium, s čím souvisí jak lepší známky,

tak zlepšení se v klavíru. Což opravdu už je potřeba, konečně jsem ocenila záměr mé matky -dát mně na hodiny klavíru- a do hry na klavír se zamilovala. Jenže přes slepou lásku a nesplnitelné sny (ve smyslu- naučím se celé Labutí Jezero zpaměti a na koncertě budou všichni mrkat ) jsem se na klavír upřímně vykašlala a seděla na Facebooku.

- Což mi připomíná další bod , chtěla bych ještě víc omezit své návštěvy na Facebooku a jiných stránkách jen kvůli zábavě.Je toho samozřejmě víc, ale to bych trhla rekord nejdelšího článku v historii blog.cz3. A i kdybych sem přece chodila přidávala články. Není moc lidí kteří by to četli, hodně SB má pozastavený blog a 98% SB ze slavných dob Michael Jacksona si mně odstranilo z přátel ( moc se jim nedivím , ale aspoň mohly být od té lásky a říct mi to, jelikož já je pořád uchovávám v seznamu ,,Friends".

4. Už jsme přešla to dobu kdy jsem jako puberťák trávila každý den 2 hodiny na blogu , sestavováním článku. A čekala kolik lidí ho okomentuje.A i když to říkám nerada jelikož jsem na tomto blogu strávila velkou část posledních let..

Já končím !

Tenhle blog mám ráda. Ráda se kouknu do historie a sleduju jak to kdysi bylo idylické. A na to abych jediným kliknutím navždy smazala svojí možná i několikaletou práci opravu nemám odvahu.

A možná se jednou vrátím o pár let straší, chytřejší a mnohem více počítačové zdatná.

Chtěla bych poděkovat všem SB které jsem kdy mněla že občas napsali nějaký ten komentář a věnovali pozornost tomuhle blogu.

Mimochodem není ten článek nějak moc pravopisný ?Vaše Petra Ráchel Kowalsky

alias Pipulinkamj

(a později) LadyDarkNight

bububu

13. června 2011 v 17:06 | PipulinkaMJ
Za hodinu mám koncert .. sestra bude nahrávat ( kurva ) takže uvidíme a když to vyjdetak to hodím na youtube a páke sem :D :D Muhehe .. pokud tam bude méně než 15 chyb :D nonic . :D proč to píšeu ? :D kurv :D sem sjetá na mol : Da pak skuste hrát :D huhuh :D

Hei

6. června 2011 v 15:16 | LadyDarkNight
Ahoj :) Věřili by jste že moje matka mi zakázala jet na rpázdniny k těte do německa jen kůli okurkám ? :D twl !
nejlepší :

Babička: Tady máš nějakej salátek , jsou v tom okurky rajčata a papriky a ředkvičky.
Já: jojoj díky.
Děda: To sou ty německý okruký , nejez je babička tě chce otrávit
Já : neboj já je dám kočkám ;)
Babička : Péťo to sou pravý český od nás se zahrátky !
Děda : Jo česky ! Ale s německým přízvukem.

:D sem se nasmál ano , hej tenhle tejden je kurva tolik testů !! Pololetních ! doprčic to se nestíhám učit ale vůbec. Joa ve čtvrtek možná bude něco ! možná o čem napíšu :D
Něco ve stylu jako minule kdxyž sem si obarvil ahedku na blond :D no mněla to bejt blond byla to taková zrzavá ale co !

Padám do nicoty

2. června 2011 v 20:27 | LadyDarkNight
Všechno se rozpadlo. Stratila jsem smysl života. To jediné pro co jsem mněla žít . To na co se těším skoro 2 roky. To v co jsem věřila a doufala.
Rozpadlo se v prach. A já už ho můžu tak jedině pohřbít.
Posledních pár týdnu jsem byla skoro u cílové pásky. Mněla jsem to na dosah ruky.
Ale pak jako bych upadla. Můj cíl se roztříštil na miliony malích střípků které už nikdy nesložím zpátky.
Jako bych celí život stála na skle a pode mnou byla jáma plná nicoty. Ta jáma do které když člověk spadne tak už je lepší se rovnou zabít. A dnes to sklo praská. Já vidím jak se ke mně blíží puklinky, které mně chtějí strhnou do nicoty. Zatím utíkám ale nevím jak dlouho ještě budu moct běžet a vím že pak už není cesty zpátky. Bud budu žít jako stroj a dělat věci které dělat nechci abych si pak doma mohla lehnout do postele a ráno začít znova.
Nebo do vzdát a čekat co příde. Nikdo neví co je po smrti třeba bych dostala druhou šanci.

Velikáááánský haldy sraček !!!!

31. května 2011 v 17:15 | PipulinkaMJ
Tak a ted upříměn .. kurva nesnáším mozillu a tenhle zasranej komp ... tenhle článek píšu až asi po třetí .. ( bylo to jinak bylo to dlouhý a vtipny ) a 4x mi to zasraně spadlo a jako to mám začít znova ? jako cože ? twl nasrat kurvafix .. ! ! a ten zasranej komp se mi třikrát restartoval jen tak zničeho nic .. tak fajne no ! :D
Nic no dvě písničky jedna o FB kteoru sem dneska chtěla pustit na hudebce ( nestihal sem to zvonilo ) jedna jen tak od MJv chipmunk version :D


Velikánský haldy sraček !

31. května 2011 v 17:14 | PipulinkaMJ
Tak a ted upříměn .. kurva nesnáším mozillu a tenhle zasranej komp ... tenhle článek píšu až asi po třetí .. ( bylo to jinak bylo to dlouhý a vtipny ) a 4x mi to zasraně spadlo a jako to mám začít znova ? jako cože ? twl nasrat kurvafix .. ! ! a ten zasranej komp se mi třikrát restartoval jen tak zničeho nic .. tak fajne no ! :D
Nic no dvě písničky jedna o FB kteoru sem dneska chtěla pustit na hudebce ( nestihal sem to zvonilo ) jedna jen tak od MJv chipmunk version :D

Proč musí bejt všehcno tak těžky ?

19. května 2011 v 18:33 | LadyDarkNight
Před tejdnem mně zkoušela naše třídni ( vhemie , fyzika , matika ) z chemie . Zkoušení máme tak že každej musí bejt jednou za půk roku zkoušenej . Kdo chce výskrát tak muže bejt vyckrát . Já to samozřejměn minulej tejden neumněla . Páč je to neohlášený a já vážně každej den nemám chut na to se učit chemii nebo fyziku . Já pesimista . Jsem jí samozřejmně řekla že to neumím takže mi dala za pět . Tak jsem si myslela že to už mám teda na tenhle půlr ok vybraný a že už nebudu . Jsem myslela že se to naučíém až budu mít nákej čas navíc ( zřejměn o víkendu ) . Al ehovno samozřejmněn že mně hned vyvolala . Přede mnou byli zkoušeni ještě dva kluci a já většinou odpovědi na jejich otázky věděla . Tak tam du , říkam si to bude nejhuř 4 .
byla sem nasraná jak prase protože ím že ona mně už po třetí tam nevezme takže až si to budu chtít opravit tak hovno ! Tak si říkám no tak to budou podobný otázky tak se musím snažit . Potřech otázkách sem byla tak zdeptaná že sem nedokáza skoro ani říct nevím . Poslední dobou je toho na mně strašně moc . Matka na mně pořád řve , nadávani , nekdy i uhodí . Otec jen kouká a ni neřekne . Ve škole toho mám tolik co dohánět že vůbec nevím čím mám začít . Nedokážu se na nic soustředit . Vůbec na nic . Ktomu sem se dovedla ( já sama ) do takových depresí . Skoro přestávám jíst . Nkědy toho ale sežeru tak moc že ej mi blbě . Jindy za celej den sním třeba jenom mrkev . K tomu chodím každej den běhat . A asi 4x tejdne 6km na kole .
Dotho všeho mně učitelka seřve proč se neučím . Já jí chtěla říct jak jsem to myslela že jsem se chtěla nechat v pondělí vyzkoušet . Jneže mně to všehcno tak vazlo že když sem něco řekla žečak mi přeskakovat hlas a já byla ráda že jsem se před tabulí nerozbrečela . Když jsem šla do lavice jen jsem se otočila k onku aby nebylo vidět že slzím . Ani nevím proč jsem slzela . Hned po zazvonení jsem vyběhla ze třídy a přestávku ztrávila na zachodě ( KOnečně nám tam ty kreténi dali zamky ) .
Potřebuju pauzu hodn velkou někde v klidu ležet a relaxovat . Prostě si chvíli odpočinout . Já těd ráno vztanu půl šestý ve tři bo čtyry přijedu domu ze školy pak se učím du zpát v jedenáct abych mohla vztát v půl šesty a tak pořád dokolečka . Prvě jsem na uplném dně .
Taky mně strašně děsí co se stane až matka zjistí že jsem zase dostala pětku . Už těd nemůžu vůbec nic , i kdybch mněla čas nemohla bych . Mám přesně stanovenej čas kdy mám přijde ze školy domu , stíham to jentakatk . kdžy to nstihnu mám zakazanou telku . jedna kámoška si mi ztěžovala jak je jeji matak přísna že musí bejt soma už v 7 .. to je fakt usper brouku já musím bejt doma ve tři ! a pak nesmím ani nakrok . Mám přesně vybraný oblečení který smím nosit . což je na hovno jelikož matka má za to že mi stačí 5 triček ( nesmím nosit tílka ) a dvoje džíny ( jedny sou tak strašný že jsem je mněla asi jenom dvakrát ) mám asi 4 trička o kterých ona neví . Páč kdyby věděla prohlásila by že se oblíkam jak děvka ( menší vystřich ) a vyhodila bymije . že mně stáli to jediny kapesný ( na mněsíc mám stovku .. super co ? , ne že by ty prachy nemněly ale proč je dávat vlastní dceři že ano když jí to oblečení koupíme sami , tady bych poznamenala že za posledních osm mněsícu mi nic nekoupili a když už tak to bylo něco vobřího ružovího s děstkým potiskem .. minulí léto mi koupila celkem ucházející tílko .. tílko ! ona ! a hádejte co řekla smím ho nosit jen když pod ním budu mít ještě tričko a nesmím ho nosit v zimně .. aha takže v léte se mám uškvařit a vzimně ho nosti nesmím .. a proč že nesmím nosti tílka ? no kdyby mi náhodou byly vidět ramínka od podprsenky .. noto je přece strašně rajcovní !!! kráva . minule mi koupila tílko .. prej koukej našl ajsem tílko který můžeš nosti .. budeš IN .. aha .. ne že bych toužila po tom bejt in ale nebudu nosit tílko který je elasticky tudíž na mích tukách přilepený jak klíště je posraně hnědy má na sobě mikyho mauze a raminka mi vedou od krku až k loktům ! mimochod se se v něm málem udusila má tak uzkej vystřih že tam neprrvu hlavu . sama má asi tícíc džínu .. mně povoluje dvě . Jedny ( něco mezi černou šedou a tmavě modrou ) ta barva je strašná sou to zvonáče a sou žlutě orámovany ( myslím ty nítě ) ! ty modrý jsou ještě jakžtakž ucházející . aspon že nejsou zvonový ! Nonic seru na to . Musím jít vyvenčit psa .

Školááá

26. března 2011 v 17:44 | PipulinkaMJ
Há .. náše učá je kráva .. máme totiž novou učit na češtinu ta minulá na stranu školi napsala že se ten projek odevzdává až v černu ale ata nová to ce hned .. no mněli sme takoví besedy a s těch máme napsat náky čestinářsky sračky jako oznámení a zprávu a takk .. no tak sem dělala na oznámeni myslím že s tímhle mně sákálová vyhodí :D

Dne …. Proběhla v třídě 3.C na Gymnáziu blabal beseda s dvoumi českými vojáky a vojačkou .
Akce se žákům líbila zvláště vyprávěni jednoho vojáka o tom jak američani chodili do české kuchyně v afgánistánu na jídlo páč se to jejich nedalo jíst .
S největším uspěchem se však setkalo náslené rozdání sušenek a chipsů které tam byly připraveny pro vojáky a které si žádny z nich nevzal .
Nejdříve se rozebrali láhve s kolou slaný chipsy , tyčinky a sušenky - esíčka .
Dálší oblíbenou částí bylo když vojáci ukazovala své zbraně .
Každý si je mohl potěžkát páč kolovali .
Většina lidí si představila jak vystříli celou třídu , nebo aspoň třídní učitelkou ( nutno podotknou že vypadá jako cikánko-statkářka Havránkova která dlouho bránila ke stavěni dálníce či co to bylo ) . Já namířila na jistou osobu . Bohužel ve zbrani nebyly náboje .
Zbytek besedy byl nudný .
2/4 třídy ho prospali , a zbytek se sluchátky na uších trávila čas na Facebooku na svích ifónech .Zatím co učitelka plně pohroužena do ,,zajímavích" vypravení vojáku si nevšimla že Sandra S. klidně svačila a Petra M . klidně spala ve druhé lavici .
Toť všechny poznatky od Petry která se besedy učastnila ( a ví jen to co slyšela mezi tím co se trošku brobrala ze snu kde skákal Emppuovi Vourínenovi do náruče )jen aby se neřeklo že zas chybí .
No sem si jistá že tohle se jí líbit nebude . Takže to mužu bud jen slabošsky přepsat a nebo to odevzdat když vymažu tu část o statkářce havránkovi . Stejně nechápu proč maj všichni naší novou třidní radši než bejvalou .. jak muj fáther správně řekli ,, z tou tvojí bejvalo třídní byla aspon prdel " ..

Co já vim co bude nadpis .

25. března 2011 v 18:05 | PipulinkaMJ
1. Mám detoxikační období
2. Hodlám zhubout 20kg
3. Nikdy nejeste 7 prášku na bolest hlavy najdenou protože poté to už nebude jen bolest hlavy co vás bude trápit
4. Bude další zmněna designu
5. Propadám se do hlubokých bezedných propastí deprese
6. Už budu skoro u dan propasti Deprese
7. Při nárazu na dno se umně projevují naznak paranoie a morbidnosti ( tema týdne )
8. Kámoška je v prdeli a já neím co dělat
9. Tohle je ale debilní článek

Téma týdne: Trest Smrti

24. března 2011 v 19:42 | PipulinkaMJ
Jsem zastánce pravidla oko za oko zub za zub . A převádím to do praxe i v životě .. což na příklad ve škole znamená ... pořádně nasrat učitekĺku jelikož mně taky sere :D Tak vážnějc .
Kupříkladu když někdo někoho zmrzačí jako na př. ti žháři z Vítkova , já bych je hodila na hranici a škrtla sirkou .
Samozřejmně bch je před tím než by umřeli vytáhla .. jen ať si užijou to co bude chudák ta malá prožívat zbytek života .
Nebo v případě vrahu .. je to jednuduche zabil 1 člověka ? Bude zabit .. Zabil 2 .. 3 ,, 4 a tak dál bude zabit a sním i lidi kteří o tom že zabíjel věděli tedy spolu vrazi čijak se to říka . Zabil dítě ? Nejdřív mu zabiju jeho dítě nechám ho v depresích párl mněsícu a pak ho zabiju taky .. nemá děti ? zabiju jeho přitelkyny/manželku/snoubenku .. nemá ani jí/jeho ? Zabiju jeho sourozence nebo rodiče .
Znásilnil dítě/ženu vykatruju ho a znásilním jeho dítě/ženu/matku/sestru .
Týral někoho ? Hoho tolik mučících zbraní co mám já nemněli ani ve středověku .
Jednoduše uděla si něco špatného ? Tak budeš trpět ..
A uplně seru na to jeslti svého činu lituješ a omlouváš se ať mně/soudci/bohu jelikož já sem satanistka a seru ti na to .
Oko za oko zub za zub .
Rodiny , přátelé i sami oběti budou trpět po zbytek životta ! A ten co to udělal ? coby u nás v česku si za pár let vyleze z lochu kde mně obědy lepší než já ve školní jídelně a vesele si bude chodit po světě . ..

Keci keci a keci

16. února 2011 v 18:37 | PipulinkaMJ
Caw šňuponi . No chci říct že se tady v nejbližší době objeví
povídka .
Pokud někdo zaregistroval mé dvě předcházející povídky tak zjistil že si libuju v koncích který končej smrtí hlávních hrdinů ..
No tak tahle povídka bude jiná . Slibuju že se vní nikdo nepodřeže . :D
Pozor neslibuju že nikdo neumře .. :D
Bude se odehrávát z pohledu dvou postav .
No tak doufám že jí bude někdo číst .. :D

hUhUHuhU

7. února 2011 v 17:42 | PipulinkaMJ
Haha .. byla u nás náka ženská z První pomoci :D skvělí namaskovala nám ruku jako po sebevražedném pokusu o vykrvácení .. :D ¨
NO u mně ot vypadalo takhle
ruka
Jo kvalitka na ho*no nojono To je fotka z mího novýho mobilui .. kterej je mimochodem .. noo .. spíš bych mněla říct že kdybych si ho kupovala těd tak bych si koupila jinej .. a s míma večnýma problémama s financema .. :D no takže sem ráda že mám tenhle .. navíc mám od egry zajištěnej její .. budu dědit .. skvost .. :D MNoo haahaa .. tak sem objevila ameriku .. přesně řečeno Cher .. ::D :D Haha .. prej učitel po mně chtěl abych neco pustila / na hudebce ) .. tak všichni prej nééé .. no už viděli ty hrůzostrašné výjevy od Gorgoroth .. ale já na poslední chvíli couvla .. :D a pustila Cher Strong Enough .. :D Háhá ty čumněli .. ::D huhu ¨
Ne fakt si to poslechněte .. :D Já vím že je jí asi 64 .. (asi ) ale to je fuk .. :D :D

moje keci

1. února 2011 v 19:33 | LadyDarkNight
Tak so prdi .. co výzo ? .. Já mně čtyry 4 dvě 3 a zbytek dvojky .. hmm .. sem chytre dítě

Song from a secret garden .. tak tuhle písničku poslouchám když je mi smutno .. myslím hodně smuto .. a to se může stát kůli jednomu čkolvěku .. a ano je to kluk .. hmm .. No prostě Nádherná písnička .. chtěla bych hrát na housle .  stačilo by mi se naučit jen tuhle písničku .. nonic já du schánět noty pro piáno ..

moje keci

14. ledna 2011 v 10:16 | PipulinkaMJPololetí se blíží .. a smojí tupounkou hlavinkou ... fakt super .. no stejně budu asi přecházet .. ale ťuk ťuk .. nesmí se to zakřiknout .. protže já fakt chci přejít .. a nejsou v tom jenom známky ..
 Jo abych nezapomněla dneska má narozeniny Márco Hietala
Takže všecko nejlepšíbalhablah

2. ledna 2011 v 12:32 | PipulinkaMJ
nechodim sem ? .. ale ano chodim .. každej den .. jenže když mi za tejden přibyde jeden komentář .. tak si řikam že se na ot vysetru ..

Vánoce

23. prosince 2010 v 16:57 | PipulinkaMJ
Zase ? .....
Blbá otázka co ? Ale kdyby mi někdo neřek že sou vánoce tak to nevím .. Jo jasně všichni se těšíte . Ale já nák už nevim na co , na to jak se přežeru a ke svejm 65kilám přidám další ?
Dostanu dárky který skončej na dně skříně ? Že nad dárkama který sem kupovala já se rodina jen zdvořile usmněje ? Že skončím na zubní s kazama po cukrový ? že budu celý prázniny čučet na televizi ?

Mí pesimistický náladě nepřidali ani vánoce ve škole . Ne žejá bych jim něco koupila , ale že dostanu míň dárku (dostala sem jen jeden a to od holky která dávala dárek všem )  než holka kterou nemá vůbec nikdo rád ? Ta holka která za váma všude leze když jí řeknete jednu větu ? Která opakuje každej váš pohyb ?

 Pro ty který se těší Hyvä Joulua

Koncert

7. prosince 2010 v 16:28 | PipulinkaMJ
Tak jsem .. ( až dneska ) ,, zjistila že 20.12 mám koncert .. na piáno .. no já už hraju 9 let .. a neumím nic .. :D ale to je fuk .. takže sem tam jako mněla hrát Schumanna a Čajkovskýho .. obě maj asi 2 listy .. No hraju je už od začátku roku .. a neumím je .. nebo ano umím noty .. ale to je asi všechno .. takže jako žádny sesilování zeslabování .. zryvhlování .. durazy .. a tak .. :D Ale před tejden sem si stáhla noty od Nightwishů na Amaranth .. a už to skoro umím .. tak sem to řekla mojí učitelce .. a ona jako že to mám teda přinest a když to budu umnět líp než toho Shumanna a 4ajkovsýho tak že to budu moc hrát .. :D uplně vydím ten koncert a na tom programu...
Petra ******                Nightwish - Amaranth      2.roč    2. stupeň

Mikuláááš

6. prosince 2010 v 15:57 | PipulinkaMJ
Ták co ? čňuponi .. odnes vás čert ? .. Pro přišel satan osobně .. :D :D Joo´jo .. moooc hodný dítě sem . Právě dělám prasentaci v powerpointu na Satanismus .. jůůů .. :D

Blond

18. listopadu 2010 v 21:26 | PipulinkaMJ
Tak už mi na hlavě leží tuny blond barvy .. jo .. no nejdřív to bylo modrý .. a já se projistotu nedívám do zrcadla .. :D tak doufám že to zblondatí :D:D Doufám že zejtra sem hodím fotky .. no pokud mně matka nezabije .. !

Barva

13. listopadu 2010 v 16:05 | PipulinkaMJ
.. Mno takže už těd sem mněla bejt blond .. jo .. nejsem .. ale budu ! : D Doufám .. no takže ve čtvrtek budu barvit .. ! super .. z mý krásný hnědo/černý .. bude blond .. ale ono to stejně nechytne .. takže bude zábava .. jo .. mno já du hledat mezo přáteli s podobnou velikostí .. musím sehnat bílí džíny a cokoliv růžovího .. :D

blah blah

8. listopadu 2010 v 15:32 | PipulinkaMJ
ž E SEM TU DLOUHO NEBYLA ?
 nic vsadila sem se s kamošem že se na příští pondělí obarvím na blond a přídu v růžovej hadrech .. :D hmm .. :D  už se těším .. :D

Blbej nadpis

23. října 2010 v 18:21 | PipulinkaMJ
Uááá Uááá Uááá Uááá .. ano jsem normální . Ano anoano !! Háhááá .. ne nejsem ožralá ani zdrogovaná .. !!!
Uáááááááááááááááááááááááá
Poznatek č.1 :
ON .. mno .. nehorší se to .
Poznatek č.2 :
Na školním karnevalu .. budu zase jako uplnej magor .. ! Prej horrory .. všichni řešej jaký budou upíři nebo zombíci .. a kdy nakoupěj oblečení .. ajá si vyndala jen nejoblíbenější veci z šatníku a razim .. hmm
Poznatek č.3:
Učitelka přesazovala a sedím na nejlepším místě vůbec ( myslim kůli těm lidem nekůli tomu že je ot druhá lavice gr)
 mno konec poznatků .. mnějte se hezky .. sem bláááázen ..

Proč sakra musí bejt nadpis ...

15. října 2010 v 11:26 | Lady*DarkNight
No jen k tomu nadpisu .. já jen že skoro nikdy nevím co tam napdat .. :D

No takže pořád sem nemocná .. a zjistila jsem / kmésmůle / že mám evidetně o další dioptrii navíc .. páč se musím nahybat abych viděla na obrazovku .. hmmm .. takže že by už 4 dioptrije na levím a 4 a půl na pravím ... :D hmm ... sakra ... :D Takže zas musím zajít s mejma brejlema ... té nejlepší báááárbí značky .. :D ne sem na ně hrdá .. nározdíl od těch minulech .. ( jak někdo /já/ může zničit brejle hned 2x za mněsíc ? ) no takže musím jít k tý pitomí oční ... která mi dá vždycky o čtvrt dioptrie mín ... hmmm

Všimla jsem si že všechno končím vždycky -hmmm - ...

Hmm

13. října 2010 v 11:41 | PipulinkaMJ
Hmm .. tak jsem zase doma .. a připravuju se na seminárku z ict .. :D takže sem si založila ještě další dva blogy na sblog.cz a pise.cz .. mno když bych to mněla zhodnotit .. sblog .. no naprostá kravina .. když sem po půl hodině zjistila jak zmněnit barvu písma .. noooo .. hrůza .. pise.cz .. to už bylo lepší .. docela to jde .. ale pořád nechápu jak zmněnit dess .. prostě blog.cz .. forever ..
jo chtěla sem se zeptat jestli neznáte ještě náké tkove blogové servry  ... ?

Gratuluju sama sobě

1. října 2010 v 17:35 | PipulinkaMJ
Tak si sama sobě gratuluju k natozeninám .
Kdyby mi j někdo nezkazil ..
člověk od kterýho sem to nejvíc čekala .. mi ani nepoblahopřál ... :(
 
 

Reklama