Michael Jackson

Majklovo výročí aneb doprdele dpordele doprdele doprdele

27. června 2011 v 18:55 | PipulinkaMJ
- DOPRDELE kurva já na to zapomněla .. teda ne na majka to sem mněla vymyšlený skoro mněsíc do předu co sem dám ( asi sem to mněla přednastavit )
- ano jsem zrůda že se tu nic neobjevilo ( u mně !! - !asi! jediné metalistky jež poslouchá taky Michaela Jacksona ) takže jsem kráva a omluva je na hovno
- promiň MJ
- kurvaaaaaaa to měn táááááák sere ! !
- jo tak k tomu dole .. no to sme mněli ve škole projekt fenomény na HV a já si ( koho jinýho ) vzala MJ .. takže začátek je životopis a dole je můj názor ( kterej sem zformulovala ve stylu výčitek - noco potřebovala jsem dvě stránky ve wordu písmen 12

Elizabeth Taylor zemřela

23. března 2011 v 19:17 | PipulinkaMJ
Skvělá herečka a přítelkyně Michaela odešla povyprávět michaelovi o poprasku kolem jeho smrti a o velkém ohlasu fanoušků . Do nebe --

Michael .... news a pár slov k tomu ode mně ..

13. prosince 2010 v 15:21 | LadyDarkNight
Hold My Hand
---- Videoklip k prvnímu novému singlu "Hold My Hand" z jeho posmrtné desky "Michael", kompilace dosud nevydaného materiálu přezdívané jako jedenáctá studiovka, měl premiéru 9. prosince o půlnoci.
Největší plakát na světě - Obal alba očekávané desky "Michael"  získal ve čtvrtek 9. prosince v Londýně zesnulé legendě další světový rekord, a to coby největší plakát na světě. Poster z PVC je velký 2 701 čtverečních metrů a předchozí rekord pokořil o více než 33 a půl čtverečního metru.fotky Michael Jacksona -
Jako smutného klauna s modrým okem i krále ve zlatě viděl Michaela Jacksona Francouz Arno Bani. Stovky jeho snímků od soboty vystavují v Paříži. Fanoušci zesnulé ikony hudebního průmyslu si je budou moci i koupit.

mj
mj
mj
mj
Arno Bani s mj

Jacksonovi se zalíbila jedna Baniho fotografie a vybral si francouzského fotografa ve snaze změnit svůj image pro tehdy chystané album Invincible.
"Ihned jsme se dohodli. Nemohl jsem tomu uvěřit. Já malý Francouz objeven megahvězdou!" svěřil se Arno Bani, jemuž v době setkání s Jacksonem bylo 23 let.


-----------------------------------------------------------------

A co si myslíte o tom novým albu Michael .. teda mně se ty písničky líbí .. ale nemyslím si že by si je majkl prál vydat ..
protože jinak by je už dávno vydal .. nebo by je dal na This is it ne ?

Michael Jackson Fall again

16. října 2010 v 12:38 | PipulinkaMJ
Tuhletu písničku jsem si zamilovala .. přišla jsem naní u Michelle na blogu .. je opravdu nádherná

MJ nws

23. září 2010 v 17:10 | PipulinkaMJ
Muž, který proslavil "měsíční chůzi", teď bude mít svou vlastní planetu - zatím ovšem jen virtuální. Dědici zesnulého popového krále Michaela Jacksona uzavřeli licenční dohodu, na jejímž základě může vzniknout online virtuální svět nazvaný "Planeta Michael",

Man in the mirror - the chipmunk version

19. září 2010 v 19:33 | PipulinkaMJ

Katrine žaluje promotéra This is it

19. září 2010 v 13:21 | PipulinkaMJ
Matka zesnulé popové hvězdy Michaela Jacksona zažalovala promotéra série koncertů, které Jackson před svou smrtí v loňském roce plánoval v Londýně.  Katherine Jacksonové nelíbí, že pořadatelská agentura jejímu synovi nezajistila během zkoušek dostatečnou lékařskou péči.

MJ new

13. září 2010 v 16:01 | PipulinkaMJ
Ubisoft odložil chystaný hudební simulátor s tančením - Michael Jackson: The Experience (nebo také Michael Jackson: The Game) z letošního listopadu až na začátek roku 2011

MJ´s news

8. září 2010 v 15:59 | Lady*DarkNight
Sochu Michaela Jacksona na Letné už nechce ani sedmá pražská městská část, pod kterou Letná spadá. Devátého září v 18 hodin se navíc v parku sejdou odpůrci sochy.

Prezident americkej aukčnej spoločnosti Julien's Auctions Darren Julien tvrdí, že plánovaná aukcia predmetov zosnulého speváka Michaela Jacksona, ktorá sa uskutoční 9. októbra v Macau, nie je proti želaniu kráľa popu. Jullien to uviedol pre denník South China Morning Post, čím zareagoval ma nedávne obvinenia zo strany bývalého Jacksonovho právnika Briana Oxmana. Ten v auguste pre britský bulvárny denník Daily Star uviedol, že spevák by s touto aukciou nesúhlasil.

Šmjed murray

4. září 2010 v 0:00 | PipulinkaMJ
Po více než roce zpěvák Michael Jackson bude muset přerušit svůj věčný odpočinek a vystoupit z hrobu. Přesněji řečeno, jeho tělo bude exhumováno z hrobky v rámci soudního řízení s lékařem Conradem Murrayem. Ten byl u popového krále několik posledních hodin jeho života a je obžalován, že způsobil hudebníkovu smrt.

Murray teď čelí obvinění ze zabití z nedbalosti a jeho právníci požadují exhumaci v rámci obhajoby. Advokáti totiž napadli pitvu a požadují její opakování. Přitom právě pitva je nejsilnějším z důkazů, že Murray podal Jacksonovi smrtelnou dávku tišících léků včetně Propofolu, což vedlo k zástavě srdce a smrti. Obhájci věří, že zpěváka zabily jiné léky, o nichž lékař netušil.

Agrh . sem nasr* .. jak to můžou udělat ? Fňuk

Michael Jackson news .. aneb sem zpět -dřív

31. srpna 2010 v 10:05 | PipulinkaMJ
Vrátila sem se dřív než sem očekávala .

Dvě z dětí zesnulého popového krále Michaela Jacksona (†50) začaly poprvé v životě chodit do školy. Dříve se o jejich vzdělání starali soukromí učitelé.

Král světového popu Michael Jackson (+50) by 29.8 oslavil 52. narozeniny. Fanoušci po celém světě proto vyšli do ulic a připomněli si jeho odkaz. V centru Prahy zatancovali na choreografii videoklipu k písni Thriller.

Michael Jackson news

25. srpna 2010 v 15:33 | PipulinkaMJ
1. Na počest legendárního zpěváka Michaela Jacksona projde v sobotu centrem Prahy průvod jeho fanoušků. Akce s názvem Michael Jackson Forever & Thriller Walkin´ Prague 2010 se koná u příležitosti zpěvákových nedožitých 52. narozenin, uvedl v pondělí organizátor akce Jakub Cyrani.

2.Šedesátileté manželství Joa a Katherine Jacksonových nebude mít pokračování. Rodiče Michaela Jacksona se rozvedou. Nežijí spolu už pět let, ale rozvádět se rozhodla Katherine až poté, co ji začal Joe vinit ze smrti jejich slavného syna. Popový král zesnul 25. června 2009.

Letem MJ světem aneb nowinky

15. srpna 2010 v 15:13 | PipulinkaMJ
Nedožité 52. narozeniny Michaela Jacksona si jeho příznivci připomenou 29. srpna na koncertě v pražském Divadle Hybernia.


Socha MJ která má stát na Letné  je už k vidění v divadle Hybernia.

JO byla sem v muzeu hraček na Pražském hradě a maj tam MJ a Lisu Marii Prsli jako panenky Barbie ..

Prodej domu MJ

10. srpna 2010 v 18:01 | PipulinkaMJ
Luxusní dům, v němž loni v Kalifornii zemřel ve věku 50 let Michael Jackson, je ke koupi. Prodejní cena objektu je 28,99 milionu dolarů, tedy 542 milionů korun .  

Darkchild vydá novou desku MJ

31. července 2010 v 13:28 | PipulinkaMJ
Americký producent Darkchild prozradil své plány s natočenými písněmi zesnulé legendy popu Michaela Jacksona. Songy vznikly ne dlouho před Jacksonovou smrtí a producent - vlastním jménem Rodney Jerkins - potvrdil svůj záměr vydat je na nové desce.


UŽ se těšíím

Mocienne Petit Jackson tvrdí že je dcerou MJ + Další lékaři MJ nebudou obviněni

30. července 2010 v 16:18 | PipulinkaMJ
Neteř zpěvačky Diany Ross tvrdí že je dcerou popového krále Michaela Jacksona. Ten měl oplodnit matku Mocienne Petit Jackson a Dianinu sestru Barbaru Ross Lee v roce 1975, kdy bylo zpěvákovi sedmnáct.
 V žalobě navíc Mocienne obviňuje Jacksonovu matku Katherine, svou údajnou babičku, z únosu. Ta si prý nepřála, aby se Michael k MPJ jako k dceři přihlásil, když bylo dívce devět let, nechala ji Katherine unést a odvézt do Belgie a následně do Nizozemí.

"Věřím tomu, že jsem se narodila jako americká občanka.
Moje národnost byla změněna, když jsem byla v roce 1984 unesena z Haiti, kde jsem žila dva roky.
Byla jsem převezena zpět do USA, kde se se mnou moje babička Katherine Esther Jackson rozloučila a ujistila mě, že vše bude v pořádku. Letadlem mě poslala do Belgie a pak do Nizozemí. Tam jsem byla nabídnuta k adopci, ke které došlo v roce 1986, přijala mě rodina s ilegálními praktikami.
Únos do Nizozemí zosnovali rodiče mého otce. Unesli mě z domu kolem 20. února 1984, kdy mi bylo devět let a žila jsem na Haiti," tvrdí MPJ ve své žalobě.

Dále uvádí, že ji Michael jednou navštívil na Haiti, ale jeho rodiče mu zakázali se s ní stýkat, protože by to zničilo jeho kariéru. MPJ žádá testy DNA k prokázání otcovství.Co si o tom myslíte ?
Vyšetřovatelé v USA rozhodli, že nebude vzneseno obvinění vůči sedmi lékařům, kteří léčili zpěváka Michaela Jacksona. Lékaře po loňském úmrtí "popového krále" vyšetřoval úřad pro potírání narkotik spadající po ministerstvo spravedlnosti.

Sheryl Crow zavzpomínala na MJ

27. července 2010 v 9:00 | PipulinkaMJ
Na svém novém albu složila Sheryl Crow  poctu MJ , tím, že na závěr alba jako bonus zařadila coververzi I Want You Back od Michaela Jacksona, respektive The Jackson 5.
 Hudebnicky je song takřka doslovně přehraný.
Osmačtyřicetiletá zpěvačka však zkrátka nedosahuje takového výrazu, nasazení a ani poloh jako Michael Jackson v deseti letech.
Je to jen další důkaz, že přezpívávat cokoliv od krále popu zůstává stále za rovnítkem k umělecké sebevraždě.

Blog .. POZASTAVEN !!!!!!..

28. června 2010 v 15:28 | PipulinkaMJ
No šňuponci ....hrozně vás miluju ...ale  matka ... nechce znova koupit internet ..
...takže ...sem asi nejdřív přídu poprázninách ... !
Promintě..


        We love you ...! Michael Jackson

R.I.P 25.6.2010

25. června 2010 v 8:00 | PipulinkaMJ
Čw šňuponí ... je to tady !....den ...kdy je to rok od smrti jednoho z nejvetších hudebních géniů.
Člověka s velým srdcem  a  krásného muže.

                 MICHAELA JACKSONA


Newím co k tomu mám napsat víc ... ne že bych nechtěla ale nemůžu .

Jestli ste viděli memorial ze steaples centra ...tak je to tak to co bych chtěla řict.Memorial .... pozor ..nejsou cesky titulky .

tohle je naprosto krásná písnička ..ten klip miluju ..když sem to viděla poprve ..brečela sem


R.I.P MICHAEL JACKSON

1958-2009

WE MISS YOU

Michael jackson Childhood

24. června 2010 v 14:36 | PipulinkaMJ
 ...krásná písnička krásnej klip ...

překlad textu :
Dětství
Neviděli jste mé dětství?
Hledám svět, odkud přicházím
A rozhlížím se
Po výdejně nalezených věcí mého srdce
Nikdo mi nerozumí
Vidí v tom nějakou zvláštnost
Tak hloupě se chovám, zcela jako dítě
Promiňte mi to...

Lidé říkají, že nejsem úplně v pořádku
Protože miluji tak základní věci...
Je to můj úděl
Hledat něco, co nahradí
Dětství, které jsem nepoznal

Neviděli jste mé dětství?
Hledám ty zázraky mého mládí
Jako jsou piráti a sny o dobrudružstvích
O dobývání a králích na trůnech...

Dříve než mě zavrhnete
Zkuste mě mít upřímně rádi
Pohled´te do vašich srdcí, a pak se
zeptejte
Neviděli jste méí dětství?

Neviděli jste mé dětství?
Hledám ty zázraky mého mládí
Jako vyprávění fantastických příběhů
A sny, jež jsme si dovolil nechat zdát
Koukněte, jak létám...


Dříve než mě zavrhnete
Zkuste mě mít upřímně rádi
Pro bolestné mládí
Které jsem měl


video:

News MJ

20. června 2010 v 11:27 | PipulinkaMJ
Dražba
U příležitosti prvního výročí úmrtí popového krále Michaela Jacksona se bude na internetu dražit kytara s jeho vlastnoručním podpisem

Kniha
Knihu o americkém zpěvákovi Michaelu Jacksonovi Never Can Say Goodbye, kterou napsala zpěvákova matka Katherine, si mohou zájemci koupit od pondělí. Informoval o tom na svých internetových stránkách deník Daily News.
V knize se objeví zejména fotografie z rodinné sbírky. V prodeji bude pouze přes internetový obchod www.jacksonsecretvault.com.

News + moje keci

19. června 2010 v 15:09 | PipulinkaMJ
Michael Jackson
Nejpopulárnější skladbou Michaela Jacksona je podľe amerického singlového řebříčku Billboard duet Say Say Say, ktorý naspival s legendárním Paulom McCartneym v roce 1983.

Tarja
Na festivalu Masters of Rock vystoupí , finská zpěvačka a bývalá členka skupiny Nightwish , Tarja.


+
Dávám druhou šanci Wina a Roman-Jackson do pondělí ... protože wím že u mně na blogu byli a dávali koment . Takže si asi jen nevšimli odkazu na kontrolu .
Ostatni kteří se nezapslai mužete skusit štěstí zepiště se taky a držte si palce abych mněla v pondělí dobrou náladu .
:D


New

16. června 2010 v 15:20 | PipulinkaMJ
C.M ...- Lékař, kterému hrozí vězení za neúmyslné zabití zpěváka Michaela Jacksona, může zase ordinovat. Zákaz vykonávání kardiologické praxe mu zrušil kalifornský soud. Podle obhájců musí Conrad Murray pracovat, aby mohl zaplatit soudní výlohy.

MJ...- Fanoušci Michaela Jacksona si budou moci se zesnulým králem popu vyzkoušet jeho typickou "měsíční chůzi" v nové počítačové hře, kterou letos pustí na trh firma Ubisoft Entertainment.


MJ...- 26.6.2010 na televizi barrandov Michael Jackson Live

News

11. června 2010 v 15:48 | PipulinkaMJ
1. ..Jsem zde ...aspon přes víkend ..pak to asi zase nebudu stíhat :(
                  To jen tak na ůvod..těd k MJ

2.Lékařská rada v Kalifornii požádala opět soud, aby zakázal osobnímu lékaři Michaela Jacksona vykonávat lékařskou praxi. Zdůvodňuje to tím, že dosavadní zákaz předepisovat a používat anestetika je pro doktora Conrada Murraye nedostatečný.

3. Fanoušci budou moci ke hrobu Michaela Jacksona až rok po jeho smrti-

4. Michaelův bratr Randy Jackson dal rozhovor televizi CNN. Vyjádřil v něm své podezření, že Conrad Murray není jediný, kdo stojí za smrtí Michaela. "Mám velkou víru v náš soudní systém a LAPD (vyšetřování), ale upřímně, přál jsem si, aby mu vzali licenci doktora. Murray mění verze jak došlo ke smrti Michaela a jedna verze, že si to udělal Michael sám, mě opravdu naštvala. Osobně si myslím, že v tom Murray nebyl sám. Když se podívám na okolí Michaela, na lidi, kteří ho obklopovali, zjišťuji spoustu věcí okolo jeho smrti. Je zde mnoho zvláštních náhod. Michael se bál o svůj život. Vyhrožovali mu, že mu vezmou děti, že ho oberou o majetek, vezmou mu domov. Pokud neudělá, co se od něj žádá." Randy také řekl, že Murray by měl být souzen pro vraždu, ne pro neúmyslné zabití.

Michael a spiderman

7. června 2010 v 18:11 | PipulinkaMJ
Majitel Marvelu(firma, jenž vydává komiksy jako jsou Spiderman nebo Batman) promluvil o Michaelovi. ''Michaela sem potkal párkrát, poprvé mi on sám volal, že se mnou chce mluvit. Tak jsme se sešli a on mi řekl, že chce koupit Spidermana. Myslím, že ho chtěl hrát ve filmu. Sice to nikdy neřekl, ovšem měl sem z něho takový pocit. Řekl jsem mu, že si myslím, že naše firma Spidermana asi neprodá, tak chtěl koupit celého Marvela.
 
 

Reklama