Červenec 2011

The End !!!!

28. července 2011 v 12:43 | PipulinkaMJ - LadyDarkNight |  Moje keci

Ahoj mé SB asi jste si všimli, že sem skoro vůbec nechodím a když tak hodím nějakou blbost a ani se k Vám nekouknu a pokud se kouknu na Váš blog tak neokomentuju , což samo o sobě není tak hrozné, ale pak nevíte že jsem tam byla.

1. Ani nevím co už bych na blog dál psala. Doby kdy pro mě na světě existoval jediný člověk a to Michael Jackson minuli, stejně jako ty doby kdy mi o něm přišlo na e-mail nejmíň 6 novinek a ani není v dohlednu žádné další ,,MJ boom". Nightwish sice připravují desku, ( možná už dokonce je , dlouho jsem nebyla na jejich stránkách ) ale co jiného o nich psát … a přidávat sem jenom videa není příliš dobré. A popravdě řečeno mně jiné kapely už nezajímají možná ještě Tarot ale o nich se mi novinky nedostávají. A psát sem ,,Diary" se mi vážně nechce a stejně by toho moc ke psaní nebylo.

2. Chci se zaměřit na své cíle a nemám jich málo .

Pár z nich na ,,ukázku"

- Vytáhnout příští rok známky abych nemněla žádnou 3 ani 4 jako letos. ( Což bude u mě docela problém , a jelikož jsem optimistická a stejně nemám co o prázdninách dělat tak chci začít už těď, prostě si odepřít prázdniny a doučit se němčinu, angličtinu , fyziku, chemii a matiku - je toho docela dost co ? J )

- Chci se vážně naučit dobře nějaký jazyk ( přemýšlela jsem o němčině nebo ruštině , angličtinu už jsem předem zavrhla budu ráda jestli z ní jednou udělám maturitu).

- Chtěla bych přestoupit na hudební gymnázium, s čím souvisí jak lepší známky,

tak zlepšení se v klavíru. Což opravdu už je potřeba, konečně jsem ocenila záměr mé matky -dát mně na hodiny klavíru- a do hry na klavír se zamilovala. Jenže přes slepou lásku a nesplnitelné sny (ve smyslu- naučím se celé Labutí Jezero zpaměti a na koncertě budou všichni mrkat ) jsem se na klavír upřímně vykašlala a seděla na Facebooku.

- Což mi připomíná další bod , chtěla bych ještě víc omezit své návštěvy na Facebooku a jiných stránkách jen kvůli zábavě.Je toho samozřejmě víc, ale to bych trhla rekord nejdelšího článku v historii blog.cz3. A i kdybych sem přece chodila přidávala články. Není moc lidí kteří by to četli, hodně SB má pozastavený blog a 98% SB ze slavných dob Michael Jacksona si mně odstranilo z přátel ( moc se jim nedivím , ale aspoň mohly být od té lásky a říct mi to, jelikož já je pořád uchovávám v seznamu ,,Friends".

4. Už jsme přešla to dobu kdy jsem jako puberťák trávila každý den 2 hodiny na blogu , sestavováním článku. A čekala kolik lidí ho okomentuje.A i když to říkám nerada jelikož jsem na tomto blogu strávila velkou část posledních let..

Já končím !

Tenhle blog mám ráda. Ráda se kouknu do historie a sleduju jak to kdysi bylo idylické. A na to abych jediným kliknutím navždy smazala svojí možná i několikaletou práci opravu nemám odvahu.

A možná se jednou vrátím o pár let straší, chytřejší a mnohem více počítačové zdatná.

Chtěla bych poděkovat všem SB které jsem kdy mněla že občas napsali nějaký ten komentář a věnovali pozornost tomuhle blogu.

Mimochodem není ten článek nějak moc pravopisný ?Vaše Petra Ráchel Kowalsky

alias Pipulinkamj

(a později) LadyDarkNight