Květen 2011

Velikáááánský haldy sraček !!!!

31. května 2011 v 17:15 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Tak a ted upříměn .. kurva nesnáším mozillu a tenhle zasranej komp ... tenhle článek píšu až asi po třetí .. ( bylo to jinak bylo to dlouhý a vtipny ) a 4x mi to zasraně spadlo a jako to mám začít znova ? jako cože ? twl nasrat kurvafix .. ! ! a ten zasranej komp se mi třikrát restartoval jen tak zničeho nic .. tak fajne no ! :D
Nic no dvě písničky jedna o FB kteoru sem dneska chtěla pustit na hudebce ( nestihal sem to zvonilo ) jedna jen tak od MJv chipmunk version :DVelikánský haldy sraček !

31. května 2011 v 17:14 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Tak a ted upříměn .. kurva nesnáším mozillu a tenhle zasranej komp ... tenhle článek píšu až asi po třetí .. ( bylo to jinak bylo to dlouhý a vtipny ) a 4x mi to zasraně spadlo a jako to mám začít znova ? jako cože ? twl nasrat kurvafix .. ! ! a ten zasranej komp se mi třikrát restartoval jen tak zničeho nic .. tak fajne no ! :D
Nic no dvě písničky jedna o FB kteoru sem dneska chtěla pustit na hudebce ( nestihal sem to zvonilo ) jedna jen tak od MJv chipmunk version :D


Proč musí bejt všehcno tak těžky ?

19. května 2011 v 18:33 | LadyDarkNight |  Moje keci
Před tejdnem mně zkoušela naše třídni ( vhemie , fyzika , matika ) z chemie . Zkoušení máme tak že každej musí bejt jednou za půk roku zkoušenej . Kdo chce výskrát tak muže bejt vyckrát . Já to samozřejměn minulej tejden neumněla . Páč je to neohlášený a já vážně každej den nemám chut na to se učit chemii nebo fyziku . Já pesimista . Jsem jí samozřejmně řekla že to neumím takže mi dala za pět . Tak jsem si myslela že to už mám teda na tenhle půlr ok vybraný a že už nebudu . Jsem myslela že se to naučíém až budu mít nákej čas navíc ( zřejměn o víkendu ) . Al ehovno samozřejmněn že mně hned vyvolala . Přede mnou byli zkoušeni ještě dva kluci a já většinou odpovědi na jejich otázky věděla . Tak tam du , říkam si to bude nejhuř 4 .
byla sem nasraná jak prase protože ím že ona mně už po třetí tam nevezme takže až si to budu chtít opravit tak hovno ! Tak si říkám no tak to budou podobný otázky tak se musím snažit . Potřech otázkách sem byla tak zdeptaná že sem nedokáza skoro ani říct nevím . Poslední dobou je toho na mně strašně moc . Matka na mně pořád řve , nadávani , nekdy i uhodí . Otec jen kouká a ni neřekne . Ve škole toho mám tolik co dohánět že vůbec nevím čím mám začít . Nedokážu se na nic soustředit . Vůbec na nic . Ktomu sem se dovedla ( já sama ) do takových depresí . Skoro přestávám jíst . Nkědy toho ale sežeru tak moc že ej mi blbě . Jindy za celej den sním třeba jenom mrkev . K tomu chodím každej den běhat . A asi 4x tejdne 6km na kole .
Dotho všeho mně učitelka seřve proč se neučím . Já jí chtěla říct jak jsem to myslela že jsem se chtěla nechat v pondělí vyzkoušet . Jneže mně to všehcno tak vazlo že když sem něco řekla žečak mi přeskakovat hlas a já byla ráda že jsem se před tabulí nerozbrečela . Když jsem šla do lavice jen jsem se otočila k onku aby nebylo vidět že slzím . Ani nevím proč jsem slzela . Hned po zazvonení jsem vyběhla ze třídy a přestávku ztrávila na zachodě ( KOnečně nám tam ty kreténi dali zamky ) .
Potřebuju pauzu hodn velkou někde v klidu ležet a relaxovat . Prostě si chvíli odpočinout . Já těd ráno vztanu půl šestý ve tři bo čtyry přijedu domu ze školy pak se učím du zpát v jedenáct abych mohla vztát v půl šesty a tak pořád dokolečka . Prvě jsem na uplném dně .
Taky mně strašně děsí co se stane až matka zjistí že jsem zase dostala pětku . Už těd nemůžu vůbec nic , i kdybch mněla čas nemohla bych . Mám přesně stanovenej čas kdy mám přijde ze školy domu , stíham to jentakatk . kdžy to nstihnu mám zakazanou telku . jedna kámoška si mi ztěžovala jak je jeji matak přísna že musí bejt soma už v 7 .. to je fakt usper brouku já musím bejt doma ve tři ! a pak nesmím ani nakrok . Mám přesně vybraný oblečení který smím nosit . což je na hovno jelikož matka má za to že mi stačí 5 triček ( nesmím nosit tílka ) a dvoje džíny ( jedny sou tak strašný že jsem je mněla asi jenom dvakrát ) mám asi 4 trička o kterých ona neví . Páč kdyby věděla prohlásila by že se oblíkam jak děvka ( menší vystřich ) a vyhodila bymije . že mně stáli to jediny kapesný ( na mněsíc mám stovku .. super co ? , ne že by ty prachy nemněly ale proč je dávat vlastní dceři že ano když jí to oblečení koupíme sami , tady bych poznamenala že za posledních osm mněsícu mi nic nekoupili a když už tak to bylo něco vobřího ružovího s děstkým potiskem .. minulí léto mi koupila celkem ucházející tílko .. tílko ! ona ! a hádejte co řekla smím ho nosit jen když pod ním budu mít ještě tričko a nesmím ho nosit v zimně .. aha takže v léte se mám uškvařit a vzimně ho nosti nesmím .. a proč že nesmím nosti tílka ? no kdyby mi náhodou byly vidět ramínka od podprsenky .. noto je přece strašně rajcovní !!! kráva . minule mi koupila tílko .. prej koukej našl ajsem tílko který můžeš nosti .. budeš IN .. aha .. ne že bych toužila po tom bejt in ale nebudu nosit tílko který je elasticky tudíž na mích tukách přilepený jak klíště je posraně hnědy má na sobě mikyho mauze a raminka mi vedou od krku až k loktům ! mimochod se se v něm málem udusila má tak uzkej vystřih že tam neprrvu hlavu . sama má asi tícíc džínu .. mně povoluje dvě . Jedny ( něco mezi černou šedou a tmavě modrou ) ta barva je strašná sou to zvonáče a sou žlutě orámovany ( myslím ty nítě ) ! ty modrý jsou ještě jakžtakž ucházející . aspon že nejsou zvonový ! Nonic seru na to . Musím jít vyvenčit psa .

Finové jsou mistři světa !

16. května 2011 v 19:27 | PipulinkaMJ |  Nezařazené blbosti
Finové už podruhy ( naposled v roce 1995 ) vyhráli titul mistrů světa .
Jestli se těd budete rozčilovat jako jiný moji přátele na FBC a tak podbně že jsme to mněli vyhrát mi tak si pěkně naserte ja to finům přála .
Nejvíc mně ale dostáva jak všichni ještě před pár dněma . ,, No to je jasný že vyhrajem , to se ani nemusím dívat .. balhblahblah " A nejdou kdž to projeli prej ,, ten rozhočí je sráč " Ano ten gol nemněl bejt uznanej , ale stjeně pokud umím počítat ( a to umím ) tak by to švédi stejně vyhráli i bez toho golu . Takže si sakra přiznejte že sme to projeli a neschazujte vinu na rozhočí !

Finsko velké gratulace !
A finskou hymnu .

Friends > Rozscetsník

11. května 2011 v 15:19 | LadyDarkNight-> Hate ( Neaktualizováno od 4.3 )-> terullka00 ( Pozastavení )

-> Soso ( Neaktualizováno od 16.10 )

-> Verunka ( Neaktualizováno od 10.11 )

-> Roman-Jackson ( Neaktualizováno od 4.4 )
-> Wina ( Neaktualizováno od 20.2 )


Wtihin Temptation - Angels

9. května 2011 v 11:33 | LadyDarkNight |  Within Temptation
Upravuju blog . menu a tak .. jenže mi nejdou vkládat odkazi takže se omlouvám že to bude v tomhle rozpracovaném stavu dýl než je nutný .. :) debilní tahle lišta .. !

Tuhle písničku miluju . Ten videoklip je vážně povedenej . stoji zato se juknout !
Jo zase jenom hodím odkaz páč se mi na jůtub pořád neukazuje ta ikonka vložit . Kdby někdo věděl jak naní aby se mi zase ukázala .. tak budu ráda když poradíte ;)

HIV/AIDS

3. května 2011 v 18:25 | LadyDarkNight |  Nezařazené blbostiNěco málo k HIV
- HIV - Human Immunodeficiency Virus
- způsobuje AIDS
- přenos : krví , nechráněním pohlavním stykem , z matky na dítě
Něco málo k AIDS

- AIDS - Acquired Immune Deficiency Syndrome
- smrt
-
Hlavní příznaky jsou alespoň 10% ztráta tělesné hmotnosti, chronický průjem trvající déle než 1 měsíc, horečky trvající stále nebo přerušovaně více než 1 měsíc. Vedlejší příznaky jsou trvalý kašel trvající déle než 1 měsíc, celkové svědivé zánětlivé onemocnění kůže, anamnéza pásového oparu, kandidóza ústní části hltanu, chronická pokročilá roztroušená infekce prostého oparu, celková onemocnění mízních uzlin. Také přítomnost celkového Kaposiho sarkomu nebo kryptokokální meningitidy je podle této definice dostatečná pro diagnózu AIDS.
Obrázky : ( pokud zvracíte jen při pohledu na krev , nebo cokoliv takvého tak zavřete oči