tajemství 4 díl + náky novinky z mího labilního života

22. dubna 2011 v 19:06 | PipulinkaMJ |  Povídky
JO poslední dobou na to tady vážně seru .. musím to tu trochu rozproudit . Sakra těd se mi toho nahromadilo strašně moc .. jelikož budu brzo ( nwm kdy ) dělat přestupoví zkoušky ( pšššt ) . Ne že bych se učila . Ale musím vylepšít ve škole známky jinak by to nědělalo dobrej look . No prostě musím vylepšít Ajinu ( 4) Němčinu ( 4 ) Přirodák ( jak mužu mít 4 z přirodopisu .. twl to snad nei možný taková primitivní blbost kterou si člověk muže narvat do hlavy a nemusí to ani cgápat .. twl .. ten učitel-metalista má na mně špatný vliv !
A hudebku ( 3 .. !!!! twl !!!! ) A dějepis .. to fakt necápu já to umím vážně ! Nejdřív sem nemněla žádnou známku a pak mně učitelka vyzkoušela .. A .. no řeknu to tkahle 1 otázku sem nezvládla . Ale zbytek už šel nebo jako byly to takoví ty tupounský odpovědi ... takví ty aby se to nemuselo víc vysvětlovat .. Ale odpověděla sem .. Sice sem si spletla trojspolek a trojdohodu ( 1 světová válka ) s Unii a Konfederací ( USA sever vs. jih ) ALe 4- to sem si kurva nezasloužíla !!! Dyž tak 3- ale 4- .. no rpostě kráva !!
KOnec o škole tady je další díl povídky ..
Pro Adama přijeli rodiče už v deset . Když se schylovalo k rodičovské hádce radši jsem na chvíli vypadla na chodbu , za chvíli zase za dveřmi zavládlo ticho , když jsem otevírala dveře do pokoje jeho táta zrovna říkal - ,, Mněl bys to tý Ráchel říct " . Když zahledl že se otevírají dveře zmlk mrknul na ženu a oba odešli ze slovy že nás nechají rozloučit .
Otcovu větu že mi by mněl něco říct jsem vypustila z hlavy , kdyby mi to chtěl říct řekl by to .
Každopádně to mi v hlavě nevrtalo . Po včerejšku jsem zjistila že je mi docela sympatickej , no docela dost .
,, Kdy přijedou tvoji prarodiče ? " vytrhl mně z mých filozofických debat - já versus já .
,, Dřív než v jedenáct určitě ne , hele kůli tomu čtvrtku ti ještě zavolám nevím jak to bude s tátou . " nezmínila jsem se vám že mně pozval na rande ? Jistě že ne . Protože to není rande . Ne není ! Pozvání do kavárny není rande ! Oba milujem expreso .
,, Jo jasně " hodil si tašku přes rameno . A přišel blíž ke mně . Hodně blízko .
Dal mi ruku kolem pasu . krásně voněl . Copak asi používa ?
,, Škoda že jsem spolu na pokoji nebyli delší domu . Si nejlepší člověk jakého jsem kdy poznal . " Včera mi varazli dech náraz , dneska tahle věta , co to bude zítra ?
Naklonil se ke mně a dlouze měn políbil .
Pak jako by nic si upravil tašku a odešel z místnosti .
Nechal mně sám s mími myšlenkami , to nemněl dělat .
Protože moje myšlenky se rozhodly stvořit světoví rekord v nerychlejších a nejdelších myšlenkách týkajících se jednoho kluka .
Babička s dědou přijeli až v půl dvanáctý . Vzali mně ještě nakupit .
Musím si koupit zásoby kosmetiky a hlavně něco na sebe . Do tý kavárny vážně nehodlám jít v růžoví halence s krajkami . Bohužel ani je ani soňu nenapadlo mi přinést nějaké jiné oblečení do nemocnice . Takže jsem v HaM a v Tally Weijl ( moje nejoblíbenější obchody ) vypadal jak marťan . Marťan šprt to je přesný .
A v drogerii taky nenalíčená marťanská šprtka zaplnila dva košíčky .
Moje závislost na facebooku se plně pojevila hned jak jsme přijeli domů jsem šla k počítači .
Ujistila jsem se že mně mají rádi neboť jsem mněla zaplněnou celou zeď .
Hned jsem si přidala Adama .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Izabelle Izabelle | Web | 24. dubna 2011 v 11:56 | Reagovat

Pěknej díl :) .. áá Adam je skvělej kluk :) úplně jsem to prožívala s ní :D

2 Anet.k Anet.k | Web | 27. dubna 2011 v 15:55 | Reagovat

Jo, ti učitelé jsou někdy fakt děsní.. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama