Duben 2011

tajemství 4 díl + náky novinky z mího labilního života

22. dubna 2011 v 19:06 | PipulinkaMJ |  Povídky
JO poslední dobou na to tady vážně seru .. musím to tu trochu rozproudit . Sakra těd se mi toho nahromadilo strašně moc .. jelikož budu brzo ( nwm kdy ) dělat přestupoví zkoušky ( pšššt ) . Ne že bych se učila . Ale musím vylepšít ve škole známky jinak by to nědělalo dobrej look . No prostě musím vylepšít Ajinu ( 4) Němčinu ( 4 ) Přirodák ( jak mužu mít 4 z přirodopisu .. twl to snad nei možný taková primitivní blbost kterou si člověk muže narvat do hlavy a nemusí to ani cgápat .. twl .. ten učitel-metalista má na mně špatný vliv !
A hudebku ( 3 .. !!!! twl !!!! ) A dějepis .. to fakt necápu já to umím vážně ! Nejdřív sem nemněla žádnou známku a pak mně učitelka vyzkoušela .. A .. no řeknu to tkahle 1 otázku sem nezvládla . Ale zbytek už šel nebo jako byly to takoví ty tupounský odpovědi ... takví ty aby se to nemuselo víc vysvětlovat .. Ale odpověděla sem .. Sice sem si spletla trojspolek a trojdohodu ( 1 světová válka ) s Unii a Konfederací ( USA sever vs. jih ) ALe 4- to sem si kurva nezasloužíla !!! Dyž tak 3- ale 4- .. no rpostě kráva !!
KOnec o škole tady je další díl povídky ..

Brother Firetribe - Heart Full Of Fire (feat. Anette Olzon)

15. dubna 2011 v 17:53 | PipulinkaMJ |  Nezařazené blbosti
Tuhele tu písničku prostě žeru .. je dokonalá .. :) Anett to fakt sedí .. narodíl od většiny NW písniček který před ní zpívala Tarja ..
nejak sem nepochopila kam se stratilo vložit .. talže jenom odkaz .. :D


tajemství 3 díl

4. dubna 2011 v 17:12 | PipulinkaMJ |  Povídky
Po dlouhé době další díl :)) zase sem stratila tu flešku takže jsem to musela napsat za pochodu .. musím jí najít jsou na ní další 3 díly :( :D

Téma tydně - Internetové seznamování

1. dubna 2011 v 14:38 | PipulinkaMJ |  Na temá týdne
Říká ..

.. ahoj jsem 16 letý kluk . mám rád fotbal a hojek , poslouchám hiphop , seš moc pěkná , nechceš se sejít ?


Je..
Jemu 60 , bidlí přes ulici je to uchylák


Říká ..
Ahoj jsem 13 letá holka mám ráda lady gagu a miley cyrus . Nechceš někdy zajít ven pokecame ..


Je ..
42 letej chlápek ktrerej si na tebe počká v parku a znásilní tě .

Není to tak vždy .. šance že na internetu narazím na uchyla je asi co já vím velká .. ale není až zas tak velká aby se to stát nemuselo