Školááá

26. března 2011 v 17:44 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Há .. náše učá je kráva .. máme totiž novou učit na češtinu ta minulá na stranu školi napsala že se ten projek odevzdává až v černu ale ata nová to ce hned .. no mněli sme takoví besedy a s těch máme napsat náky čestinářsky sračky jako oznámení a zprávu a takk .. no tak sem dělala na oznámeni myslím že s tímhle mně sákálová vyhodí :D

Dne …. Proběhla v třídě 3.C na Gymnáziu blabal beseda s dvoumi českými vojáky a vojačkou .
Akce se žákům líbila zvláště vyprávěni jednoho vojáka o tom jak američani chodili do české kuchyně v afgánistánu na jídlo páč se to jejich nedalo jíst .
S největším uspěchem se však setkalo náslené rozdání sušenek a chipsů které tam byly připraveny pro vojáky a které si žádny z nich nevzal .
Nejdříve se rozebrali láhve s kolou slaný chipsy , tyčinky a sušenky - esíčka .
Dálší oblíbenou částí bylo když vojáci ukazovala své zbraně .
Každý si je mohl potěžkát páč kolovali .
Většina lidí si představila jak vystříli celou třídu , nebo aspoň třídní učitelkou ( nutno podotknou že vypadá jako cikánko-statkářka Havránkova která dlouho bránila ke stavěni dálníce či co to bylo ) . Já namířila na jistou osobu . Bohužel ve zbrani nebyly náboje .
Zbytek besedy byl nudný .
2/4 třídy ho prospali , a zbytek se sluchátky na uších trávila čas na Facebooku na svích ifónech .Zatím co učitelka plně pohroužena do ,,zajímavích" vypravení vojáku si nevšimla že Sandra S. klidně svačila a Petra M . klidně spala ve druhé lavici .
Toť všechny poznatky od Petry která se besedy učastnila ( a ví jen to co slyšela mezi tím co se trošku brobrala ze snu kde skákal Emppuovi Vourínenovi do náruče )jen aby se neřeklo že zas chybí .
No sem si jistá že tohle se jí líbit nebude . Takže to mužu bud jen slabošsky přepsat a nebo to odevzdat když vymažu tu část o statkářce havránkovi . Stejně nechápu proč maj všichni naší novou třidní radši než bejvalou .. jak muj fáther správně řekli ,, z tou tvojí bejvalo třídní byla aspon prdel " ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama