Březen 2011

Kuorosota - 14/03/2010 Marco Hietala

31. března 2011 v 14:07 | PipulinkaMJ |  Nightwish
Marco je mástr .. twl .. v Bad Romance je fakt skvělej mněl by to skusit nazpívat celí ..Like a Virgin


It´s my live ..


Školááá

26. března 2011 v 17:44 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Há .. náše učá je kráva .. máme totiž novou učit na češtinu ta minulá na stranu školi napsala že se ten projek odevzdává až v černu ale ata nová to ce hned .. no mněli sme takoví besedy a s těch máme napsat náky čestinářsky sračky jako oznámení a zprávu a takk .. no tak sem dělala na oznámeni myslím že s tímhle mně sákálová vyhodí :D

Dne …. Proběhla v třídě 3.C na Gymnáziu blabal beseda s dvoumi českými vojáky a vojačkou .
Akce se žákům líbila zvláště vyprávěni jednoho vojáka o tom jak američani chodili do české kuchyně v afgánistánu na jídlo páč se to jejich nedalo jíst .
S největším uspěchem se však setkalo náslené rozdání sušenek a chipsů které tam byly připraveny pro vojáky a které si žádny z nich nevzal .
Nejdříve se rozebrali láhve s kolou slaný chipsy , tyčinky a sušenky - esíčka .
Dálší oblíbenou částí bylo když vojáci ukazovala své zbraně .
Každý si je mohl potěžkát páč kolovali .
Většina lidí si představila jak vystříli celou třídu , nebo aspoň třídní učitelkou ( nutno podotknou že vypadá jako cikánko-statkářka Havránkova která dlouho bránila ke stavěni dálníce či co to bylo ) . Já namířila na jistou osobu . Bohužel ve zbrani nebyly náboje .
Zbytek besedy byl nudný .
2/4 třídy ho prospali , a zbytek se sluchátky na uších trávila čas na Facebooku na svích ifónech .Zatím co učitelka plně pohroužena do ,,zajímavích" vypravení vojáku si nevšimla že Sandra S. klidně svačila a Petra M . klidně spala ve druhé lavici .
Toť všechny poznatky od Petry která se besedy učastnila ( a ví jen to co slyšela mezi tím co se trošku brobrala ze snu kde skákal Emppuovi Vourínenovi do náruče )jen aby se neřeklo že zas chybí .
No sem si jistá že tohle se jí líbit nebude . Takže to mužu bud jen slabošsky přepsat a nebo to odevzdat když vymažu tu část o statkářce havránkovi . Stejně nechápu proč maj všichni naší novou třidní radši než bejvalou .. jak muj fáther správně řekli ,, z tou tvojí bejvalo třídní byla aspon prdel " ..

Co já vim co bude nadpis .

25. března 2011 v 18:05 | PipulinkaMJ |  Moje keci
1. Mám detoxikační období
2. Hodlám zhubout 20kg
3. Nikdy nejeste 7 prášku na bolest hlavy najdenou protože poté to už nebude jen bolest hlavy co vás bude trápit
4. Bude další zmněna designu
5. Propadám se do hlubokých bezedných propastí deprese
6. Už budu skoro u dan propasti Deprese
7. Při nárazu na dno se umně projevují naznak paranoie a morbidnosti ( tema týdne )
8. Kámoška je v prdeli a já neím co dělat
9. Tohle je ale debilní článek

Téma týdne: Trest Smrti

24. března 2011 v 19:42 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Jsem zastánce pravidla oko za oko zub za zub . A převádím to do praxe i v životě .. což na příklad ve škole znamená ... pořádně nasrat učitekĺku jelikož mně taky sere :D Tak vážnějc .
Kupříkladu když někdo někoho zmrzačí jako na př. ti žháři z Vítkova , já bych je hodila na hranici a škrtla sirkou .
Samozřejmně bch je před tím než by umřeli vytáhla .. jen ať si užijou to co bude chudák ta malá prožívat zbytek života .
Nebo v případě vrahu .. je to jednuduche zabil 1 člověka ? Bude zabit .. Zabil 2 .. 3 ,, 4 a tak dál bude zabit a sním i lidi kteří o tom že zabíjel věděli tedy spolu vrazi čijak se to říka . Zabil dítě ? Nejdřív mu zabiju jeho dítě nechám ho v depresích párl mněsícu a pak ho zabiju taky .. nemá děti ? zabiju jeho přitelkyny/manželku/snoubenku .. nemá ani jí/jeho ? Zabiju jeho sourozence nebo rodiče .
Znásilnil dítě/ženu vykatruju ho a znásilním jeho dítě/ženu/matku/sestru .
Týral někoho ? Hoho tolik mučících zbraní co mám já nemněli ani ve středověku .
Jednoduše uděla si něco špatného ? Tak budeš trpět ..
A uplně seru na to jeslti svého činu lituješ a omlouváš se ať mně/soudci/bohu jelikož já sem satanistka a seru ti na to .
Oko za oko zub za zub .
Rodiny , přátelé i sami oběti budou trpět po zbytek životta ! A ten co to udělal ? coby u nás v česku si za pár let vyleze z lochu kde mně obědy lepší než já ve školní jídelně a vesele si bude chodit po světě . ..

Elizabeth Taylor zemřela

23. března 2011 v 19:17 | PipulinkaMJ |  Michael Jackson
Skvělá herečka a přítelkyně Michaela odešla povyprávět michaelovi o poprasku kolem jeho smrti a o velkém ohlasu fanoušků . Do nebe --

Emppu and Marco in the studio

21. března 2011 v 20:05 | PipulinkaMJ |  Nightwish


Emppuovi to tam zatraceně sluší ! ♥


Tajemství 2 díl

14. března 2011 v 9:51 | PipulinkaMJ |  Povídky
No .. tak konečně další díl .. :D Já to mám všechno uložený na flešce ... a nemohla sem jí najít .. tak proto až po tak dlouhý době :D No a víte kde sem jí nakonec našla ? V pračce :D jo a sorry za gramatiku
.........................................................................***-------------------------------------------------------------------------------------------
Dohrabali jsme se do auta . Ani jsem nevyjeli na hlavní . Vlastně sme projeli naší ulicí a pak se to stalo . Vyřítil se na nás náklaďák .
Pamatuju si jen náraz a pak až probuzení v nemocnici .
,, Ahoj " zazněl vedle mě veselý hlas ,, já jsem Adam " . Sakra ! To zas bude ňákej frajírek co mi bude ukazovat rozbitou hlavu z pádu z motorky .
Hlas ale patřil černému zjevení . Připomínalo mi figury ze strašidelných hradů .
Lekla jsem se . Nepatřím k lidem kteří holdují růžové . Ale taky nepatřím k lidem co musí být od hlavy až k patě v černém . Jasně mám pár kousků v šatně v černé barvě . Teda vlastně mněla jsem . Ale rozhodně bych si na sebe nevzala víc než jednu černou věc .
Když si to sundalo kapuci černého županu vypadal už přijatelněji .
Mněl delší černé vlasy . Tak akorát dlouhé . Tmavé oči . Mněl vyšší vypracovanou postavu .
Černý župan . Vůbec byl celý tmavý .
Natahoval ke mně ruku s něčím co před hodně dlouhou dobou byla čokoládová tyčinka .
Eh , ,, Ne díky " ježiš on má nalakovaný nehty . Na černo jak jinak .
,,A jak se jmenuješ ty ? " vyzvídal .
,, Jo promiň , já jsem Ráchel " sakra , mohla jsem si vymyslet nějaké normální méno . No i když tady by na to asi hned přišel .
,, Á , už jste se probudila " řekla sestra co právě přišla , když mně uviděla .
Když jsem se později podívala do zrcadla , tak jsem si řekla že spíš mněla zaječet leknutím nad tou hrůzou . Nojo nestihla jsem se namalovat když mi matka vyhodila kosmetickou taštičku a kabelku , kde jsem mněla pár posledních zbytku kosmetiky , nemůžu najít asi jí má u sebe matka . Což znamená že jsem v haji . Neboť už nemám peníze na novou a ta co byla v kabelce, už asi leží v nějakém nemocničním koši . Stejně by mi to asi moc nepomohlo , ten monokl kolem oka je příliž velky a příliž tmavý .
,, Máte tady návštěvu " mrkla na mně a zase odešla . Místo ní vstoupila Soňa moje starší sestra . Soňa je pěkná . Má dlouhé husté černé vlasy až do pasu . Nádherný obličej . Na rozdíl ode mě se svým kulatým obličejem a tlustými tvářemi .
Kluk vedle mně si nasadil sluchátka a otočil se k oknu .
,, Ahoj zlato " ahoj řekla vesele ale v zlato už se ocitl zákal smutku .
Další dvě minuty se marně snažila zastavit proud slz . A mezi vzlykáním a mím chlácholením z ní vypadlo že matka na místě autonehody zemřela .
Mohla bych být šťasná . Spíš bych mněla být smutná jako Soňa .
Ale já necitím vůbec nic . Jako kdyby mi někdo řekl že tam a tam zemřel někdo uplně cizí .
Mám jen pocit jako u zubaře , ten jak očekáváte že vás to každou chvíli začne bolet .
Ale bolest nepřicházela . Nepřicházeli ani slzy .
Jen sem tam tak seděla a hladila svojí starší sestru , která mi brečela na rameno .

Nightwish - Crimson Tide And Deep Blue Sea

3. března 2011 v 18:54 | PipulinkaMJ |  Nightwish

Emppu tam má skvělou část .. bože ten tam vypadá tak sexy ..