Únor 2011

Tajemství 1 díl

24. února 2011 v 16:26 | LadyDarkNight |  Povídky
Tak je to tady jak jsem slíbila . Další povídka . Jenom měním jak jsem řekla že to bude z pohledu dvou osob tak nebude . Jsem příliž lína . :D ------------------------------***------------------------------- ,,Ježíš a musím s váma fakt jet ? " fakt nechci dvě hodiny tvrdnout v autě a pak deset dalších v obchodáku v Německu . Matka trpí přesvědšením že ve Německu stojí všechno polovinu .Neříkám že tam občas nemaj lepší cenu na něčem .. hlavně u oblečení .. ale .. ,, Ano musíš a tohle se teda vážně nevezmeš, takovej výstřih ! Kde to skara vzala ! Alééšíí to jí zas dala tvoje matka ? ! " Zaječí a já se kouknu dolu na svoje tričko . Jestli tohle je pro ní výstřih tak ona sama chodí vysloveně v erotickejch oblečcích . Musím zdůraznit že nosí jedině dlouhý kalhoty a to i v létě a trička až u krku nebo nejlépe roláky . Deru se nahoru do svého pokoje ruce . Okamžitě za mnou přiletí s velkym černým igeliťákem v ruce . Odstrčí mě a sune se k mí šatně . Shit ! ,,Co to je ? " Drží v ruce lahvičku od deodorantu . ,,Víš jak je to jedovatý ? Chceš se otrávit ? " Keci . Hodí ji do igeliťáku . ,,Aléšíí ? " táta hned příjde aby taky nemněl průšvih . ,, Kde to , to dítě sakra vzalo ? " Drží v ruce holící strojek . Dítě ? Je mi šestnáct kurva .Hází ho do pytle . ,, Já nevím, kde si to vzala ? " zeptá se táta v rozpacích . Pro jistotu odejde . Po tom vytáhne kosmetickou taštičku . ,, Kdo ti to dal !?! " zaječí . Hlasem vyším než nejvyší ton na piáně . ,,Já .. já " zakoktám se . Otevře taštičku . Vytáhá pudry ,make-upy a korektory .Hodí je to pytle .,, Naco to sakra potřebuješ vždyť máš krásnou pleť . " Zaječí svým ječákem . A já začnu pochybovat jestli není slepá . A tak pokračuje dál . Pak vytáhne krabičku tamponů a zaječí hlasem ještě vyším ,, tak tohle teda používat nebudeš !" Vlepí mi facku .Hodí to do pytle a schodí tam i celou poličku mích triček a tílek . ,, Cože ?? Tohle přece nemůžeš , to není fér vždyť nebudu mít co do školy ! " Zaječím pro zmněnu já , sice ne ták vysoce , to totiž zvládne jenom ona . ,, Nebudeš máš tady krásný trička s dlouhým rukávem a košile . " Vytáhne bílou košili s krajkami . Ty krajky sou všude dokonce i u krku místo límečku . A je růžová . Problém je že ta kterou mi vyhodila . Jsou trička a tílka který jsem si koupila sama . Ty který tam zbyly koupila ona tudíš sou růžoví a rolákovitý . ,, Tak to si teda na sebe nevezmu . ! " řeknu už zoufale . Co když tam někoho potkám . Nějakého pěkného kluka . Nebo nedej bože někoho ze školy . Taky se to už stalo . ,, Tak to si teda vezmeš ! Okamžitě si to oblíkni !! " Do háje !

Keci keci a keci

16. února 2011 v 18:37 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Caw šňuponi . No chci říct že se tady v nejbližší době objeví
povídka .
Pokud někdo zaregistroval mé dvě předcházející povídky tak zjistil že si libuju v koncích který končej smrtí hlávních hrdinů ..
No tak tahle povídka bude jiná . Slibuju že se vní nikdo nepodřeže . :D
Pozor neslibuju že nikdo neumře .. :D
Bude se odehrávát z pohledu dvou postav .
No tak doufám že jí bude někdo číst .. :D

hUhUHuhU

7. února 2011 v 17:42 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Haha .. byla u nás náka ženská z První pomoci :D skvělí namaskovala nám ruku jako po sebevražedném pokusu o vykrvácení .. :D ¨
NO u mně ot vypadalo takhle
ruka
Jo kvalitka na ho*no nojono To je fotka z mího novýho mobilui .. kterej je mimochodem .. noo .. spíš bych mněla říct že kdybych si ho kupovala těd tak bych si koupila jinej .. a s míma večnýma problémama s financema .. :D no takže sem ráda že mám tenhle .. navíc mám od egry zajištěnej její .. budu dědit .. skvost .. :D MNoo haahaa .. tak sem objevila ameriku .. přesně řečeno Cher .. ::D :D Haha .. prej učitel po mně chtěl abych neco pustila / na hudebce ) .. tak všichni prej nééé .. no už viděli ty hrůzostrašné výjevy od Gorgoroth .. ale já na poslední chvíli couvla .. :D a pustila Cher Strong Enough .. :D Háhá ty čumněli .. ::D huhu ¨
Ne fakt si to poslechněte .. :D Já vím že je jí asi 64 .. (asi ) ale to je fuk .. :D :D

moje keci

1. února 2011 v 19:33 | LadyDarkNight |  Moje keci
Tak so prdi .. co výzo ? .. Já mně čtyry 4 dvě 3 a zbytek dvojky .. hmm .. sem chytre dítě

Song from a secret garden .. tak tuhle písničku poslouchám když je mi smutno .. myslím hodně smuto .. a to se může stát kůli jednomu čkolvěku .. a ano je to kluk .. hmm .. No prostě Nádherná písnička .. chtěla bych hrát na housle .  stačilo by mi se naučit jen tuhle písničku .. nonic já du schánět noty pro piáno ..