Prosinec 2010

Vánoce

23. prosince 2010 v 16:57 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Zase ? .....
Blbá otázka co ? Ale kdyby mi někdo neřek že sou vánoce tak to nevím .. Jo jasně všichni se těšíte . Ale já nák už nevim na co , na to jak se přežeru a ke svejm 65kilám přidám další ?
Dostanu dárky který skončej na dně skříně ? Že nad dárkama který sem kupovala já se rodina jen zdvořile usmněje ? Že skončím na zubní s kazama po cukrový ? že budu celý prázniny čučet na televizi ?

Mí pesimistický náladě nepřidali ani vánoce ve škole . Ne žejá bych jim něco koupila , ale že dostanu míň dárku (dostala sem jen jeden a to od holky která dávala dárek všem )  než holka kterou nemá vůbec nikdo rád ? Ta holka která za váma všude leze když jí řeknete jednu větu ? Která opakuje každej váš pohyb ?

 Pro ty který se těší Hyvä Joulua

Michael .... news a pár slov k tomu ode mně ..

13. prosince 2010 v 15:21 | LadyDarkNight |  Michael Jackson
Hold My Hand
---- Videoklip k prvnímu novému singlu "Hold My Hand" z jeho posmrtné desky "Michael", kompilace dosud nevydaného materiálu přezdívané jako jedenáctá studiovka, měl premiéru 9. prosince o půlnoci.
Největší plakát na světě - Obal alba očekávané desky "Michael"  získal ve čtvrtek 9. prosince v Londýně zesnulé legendě další světový rekord, a to coby největší plakát na světě. Poster z PVC je velký 2 701 čtverečních metrů a předchozí rekord pokořil o více než 33 a půl čtverečního metru.fotky Michael Jacksona -
Jako smutného klauna s modrým okem i krále ve zlatě viděl Michaela Jacksona Francouz Arno Bani. Stovky jeho snímků od soboty vystavují v Paříži. Fanoušci zesnulé ikony hudebního průmyslu si je budou moci i koupit.

mj
mj
mj
mj
Arno Bani s mj

Jacksonovi se zalíbila jedna Baniho fotografie a vybral si francouzského fotografa ve snaze změnit svůj image pro tehdy chystané album Invincible.
"Ihned jsme se dohodli. Nemohl jsem tomu uvěřit. Já malý Francouz objeven megahvězdou!" svěřil se Arno Bani, jemuž v době setkání s Jacksonem bylo 23 let.


-----------------------------------------------------------------

A co si myslíte o tom novým albu Michael .. teda mně se ty písničky líbí .. ale nemyslím si že by si je majkl prál vydat ..
protože jinak by je už dávno vydal .. nebo by je dal na This is it ne ?

Koncert

7. prosince 2010 v 16:28 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Tak jsem .. ( až dneska ) ,, zjistila že 20.12 mám koncert .. na piáno .. no já už hraju 9 let .. a neumím nic .. :D ale to je fuk .. takže sem tam jako mněla hrát Schumanna a Čajkovskýho .. obě maj asi 2 listy .. No hraju je už od začátku roku .. a neumím je .. nebo ano umím noty .. ale to je asi všechno .. takže jako žádny sesilování zeslabování .. zryvhlování .. durazy .. a tak .. :D Ale před tejden sem si stáhla noty od Nightwishů na Amaranth .. a už to skoro umím .. tak sem to řekla mojí učitelce .. a ona jako že to mám teda přinest a když to budu umnět líp než toho Shumanna a 4ajkovsýho tak že to budu moc hrát .. :D uplně vydím ten koncert a na tom programu...
Petra ******                Nightwish - Amaranth      2.roč    2. stupeň

Mikuláááš

6. prosince 2010 v 15:57 | PipulinkaMJ |  Moje keci
Ták co ? čňuponi .. odnes vás čert ? .. Pro přišel satan osobně .. :D :D Joo´jo .. moooc hodný dítě sem . Právě dělám prasentaci v powerpointu na Satanismus .. jůůů .. :D