Červenec 2010

Darkchild vydá novou desku MJ

31. července 2010 v 13:28 | PipulinkaMJ |  Michael Jackson
Americký producent Darkchild prozradil své plány s natočenými písněmi zesnulé legendy popu Michaela Jacksona. Songy vznikly ne dlouho před Jacksonovou smrtí a producent - vlastním jménem Rodney Jerkins - potvrdil svůj záměr vydat je na nové desce.


UŽ se těšíím

Mocienne Petit Jackson tvrdí že je dcerou MJ + Další lékaři MJ nebudou obviněni

30. července 2010 v 16:18 | PipulinkaMJ |  Michael Jackson
Neteř zpěvačky Diany Ross tvrdí že je dcerou popového krále Michaela Jacksona. Ten měl oplodnit matku Mocienne Petit Jackson a Dianinu sestru Barbaru Ross Lee v roce 1975, kdy bylo zpěvákovi sedmnáct.
 V žalobě navíc Mocienne obviňuje Jacksonovu matku Katherine, svou údajnou babičku, z únosu. Ta si prý nepřála, aby se Michael k MPJ jako k dceři přihlásil, když bylo dívce devět let, nechala ji Katherine unést a odvézt do Belgie a následně do Nizozemí.

"Věřím tomu, že jsem se narodila jako americká občanka.
Moje národnost byla změněna, když jsem byla v roce 1984 unesena z Haiti, kde jsem žila dva roky.
Byla jsem převezena zpět do USA, kde se se mnou moje babička Katherine Esther Jackson rozloučila a ujistila mě, že vše bude v pořádku. Letadlem mě poslala do Belgie a pak do Nizozemí. Tam jsem byla nabídnuta k adopci, ke které došlo v roce 1986, přijala mě rodina s ilegálními praktikami.
Únos do Nizozemí zosnovali rodiče mého otce. Unesli mě z domu kolem 20. února 1984, kdy mi bylo devět let a žila jsem na Haiti," tvrdí MPJ ve své žalobě.

Dále uvádí, že ji Michael jednou navštívil na Haiti, ale jeho rodiče mu zakázali se s ní stýkat, protože by to zničilo jeho kariéru. MPJ žádá testy DNA k prokázání otcovství.Co si o tom myslíte ?
Vyšetřovatelé v USA rozhodli, že nebude vzneseno obvinění vůči sedmi lékařům, kteří léčili zpěváka Michaela Jacksona. Lékaře po loňském úmrtí "popového krále" vyšetřoval úřad pro potírání narkotik spadající po ministerstvo spravedlnosti.

Gorgoroth - Carving a giant

27. července 2010 v 11:29 | PipulinkaMJZ obyčejný holky .. .. :D mno ale pořád miluju Majka


Sheryl Crow zavzpomínala na MJ

27. července 2010 v 9:00 | PipulinkaMJ |  Michael Jackson
Na svém novém albu složila Sheryl Crow  poctu MJ , tím, že na závěr alba jako bonus zařadila coververzi I Want You Back od Michaela Jacksona, respektive The Jackson 5.
 Hudebnicky je song takřka doslovně přehraný.
Osmačtyřicetiletá zpěvačka však zkrátka nedosahuje takového výrazu, nasazení a ani poloh jako Michael Jackson v deseti letech.
Je to jen další důkaz, že přezpívávat cokoliv od krále popu zůstává stále za rovnítkem k umělecké sebevraždě.

SÉÉÉM ZPĚĚT

25. července 2010 v 17:11 | PipulinkaMJ
AHOJ ŠŇUPONI JSEM ZPĚT .. !!!

S NOVINKOU BLOG MÁ DALŠÍ ORIENTACI .. S MJ A NIGHTWISH TU BUDOU I DEICIDE ( DEATH METAL) ..!!
 :D JE TU NEBUDU MOC ČASTO .. ALE BUDU TU .. A BUDE DALŠÍ POVÍDKA . ..!