Únor 2010DIPLOMKY PRO ---♥sb♥---

26. února 2010 v 8:00


Tak doufám že se vám líbí...:D smim anti talentem na ovládání počítače a veškerých jeho prvku...(mimo Facebooku a stahování filmů ..mi nic nejde a nic nechápu :D)

FOR ---♥SB♥---

25. února 2010 v 9:29
Čaw tak sem se rozhodla že vám také udělám diplomek za střátelení....!
Takže si napište co by ste na něj chtěli..!


JANET JACKSON V JACKSON 5

25. února 2010 v 9:03 Michael Jackson
Michaela Jacksona nahradí mladší sestra Janet, která teď s nabídkou sourozenců stát se členkou rodinné pětky souhlasila. Turné má být oslavou náhle zesnulého popového krále. Janet nakonec s připojením k sourozencům v obnoveném souhlasila právě kvůli poctě bratrovi, který opustil svět loni v červnu. Janet přitom museli bratři dlouho přemlouvat, než souhlasila, že se k nim přidá jako zpěvačka.

Její bratr Jermaine ale potvrdil: "Mluvili jsme spolu všichni během konferenčního hovoru a ona souhlasila, že se do turné aktivně zapojí." Rodina také pečlivě sleduje případ vyšetřování Michaelovy smrti, zatím státní žalobce obvinil jeho ošetřujícího lékaře Conrada Murraye ze zabití a profesního selhání

JACKSONŮV OTEC SMÍ NAHLÉDNOU DO LÉKAŘSKÉHO SPISU

23. února 2010 v 9:58 Michael Jackson
Osmdesátiletý Joe Jackson chce sám jako hlava rodu zkontrolovat záznamy o příčině smrti. Rodina totiž nebyla spokojena s obviněním osobního lékaře Michaela Jacksona. Kardiologa Conrada Murraye obvinil na počátku února státní žalobce ze zabití z nedbalosti.
Losangeleský soud tak otci Michaela Jacksona umožnil prohlédnout si lékařskou dokumentaci. Obsah zpráv ale musí být zachován jako důvěrný.

DIPLOM OD VERUNKA

21. února 2010 v 16:54
KUJU..:)

LEDOVÁ SOCHA M.J

19. února 2010 v 19:15
Na pražském Vítkově postavili fanoušci ledovou sochu zesnulého zpěváka Michaela Jacksona. Pomník k poctě krále popu se rozhodli vytvořit v blízkosti Národního památníku jako "předzvěst" bronzové sochy. Postavit ji v Praze by v budoucnu chtělo Občanské sdružení Heal The World.

TOP 10 PODLE VATIKÁNU .. :D

16. února 2010 v 15:51
Vatikánský deník L´Osservatore Romano zveřejnil žebříček deseti hudebních alb, které považuje za nejlepší alba všech dob. Jsou mezi nimi např. desky Beatles, U2, Oasis a také Thriller Michaela Jacksona nebo Pink Floyd.

VALENTÝN

14. února 2010 v 17:16
PROSTĚ NEJVÍÍÍÍC SLADKÝHO VALENTÝNA PŘEJE .......

MURRAY CHCE ZNOVU ZAČÍT ORDINOVAT

12. února 2010 v 18:00 Michael Jackson
Las Vegas - Conrad Murray, lékař slavného popového zpěváka Michaela Jacksona, kterého v pondělí státní žalobce obvinil z neúmyslného zabití jeho klienta, se vrátil do státu Nevada, kde hodlá znovuotevřít svou lékařskou praxi. Informovala o tom dnes agentura AP. Začátkem týdne byl Murray propuštěn na kauci ve výši 75.000 dolarů (asi 1,4 milionu korun).
PS:. Nejsem si jistá estli k němu někdo půjde....:D

Hoj!

12. února 2010 v 15:00
Čaw , máte aspon trochu rádi M.J ?? Blesk,Aha....píšou voloviny ale tohle...!
Podívejte se prosím jak můžou bejt někteří redaktoři ********.
Určitě si přečtěte komentáře ...a dejte vědět jestli ste taky tak nasraný
ako já !

MICHAEL J. V NOVÉ ,,WE ARE THE WORLD´´

12. února 2010 v 9:36 Michael Jackson
nové verzi legendární charitativní skladby We Are the World zazní i hlas jejího spoluautora, zesnulého Michaela Jacksona. Potvrdil to Lionel Richie, který je také podepsán pod písní, a jeden z producentů remakem Quincy Jones.Nápad zařadit do projektu Michaela Jacksona měla Janet Jackson s jejich matkou Katherine.
Původní charitativní megahit nahrálo 45 světoznámých zpěváků a zpěvaček 28. ledna 1985. Pod názvem USA for Africa se pod něj podepsali například Michael Jackson, Lionel Richie, Stevie Wonder, Tina Turner, Ray Charles, Bruce Springsteen, Diana Ross, Bob Dylan či Cyndi Lauper.

Na nové verzi skladby We Are The World se podílelo více než 80 hvězd, mezi jinými Pink, Céline Dion, Natalie Cole, Jonas Brothers, Kanye West, Tony Bennett, Jennifer Hudson, Akon ,
Justina Bieber, LL Cool J, Robin Thicke, Rob Thomas, Snoop Dogg, Brandy, Josh Groban, Enrique Iglesias, Keri Hilson, Jason Mraz, Miley Cyrus, will.i.am, Nicole Scherzinger, Nicole Richie, Usher, Jamie Foxx, Wyclef Jean, Jordin Sparks, Carlos Santana, Brian Wilson, Jeff Bridges, Vince Vaughn zda Barbra Streisand.

RODINA MICHAELA JACKSONA JE NESPOKOJENA S OBVINĚNÍM C.MURRAYE

11. února 2010 v 9:35 Michael Jackson
Osobního lékaře zemřelého krále popu Conrada Murraye v pondělí oficiálně obvinili z neúmyslného zabití. Podle rodiny hudebníka to však nestačí. Příbuzní Michaela Jacksona během soudního jednání, na kterém lékař odmítl vinu na úmrtí Michaela Jacksona, neprojevily emoce.
Otec Joseph Jackson prohlásil, že jeho syna
zavraždili a dožadoval se spravedlnosti. "Je to monstrum," nazvala lékaře matka krále popu Katherine Jackson.
"Toto obvinění je jako úder pěstí," řekl Brian Oxman, dlouholetý právník Josepha Jacksona. Podle něj by měli
Conrada Murraye "obvinit s vyšší mírou odpovědnosti. To, co udělal, bylo nezodpovědné. Je to lhostejnost k lidskému životu".
"Michael byl zavražděn a přestože zemřel v rukou doktora Conrada Murraye, věřím, že doktor Murray byl součástí mnohem většího plánu," vyjádřila se sestra Michaela Jacksona LaToya. "Jsou v tom zapleteni další lidé a já nepřestanu a budu pokračovat v boji, dokud všechny odpovědné osoby nebudou předvedeny a spravedlnost bude provedena," doplnila.
Podobný názor má i Joseph Jackson. "Podle mě on je jen obětní beránek. Myslím si, že v celé věci je více lidí," uvedl. "Michael sám řekl, že ho zabijí. Dokonce svým dětem řekl, že ho zavraždí," dodal.

DUCH MICHAELA JACKSONA SE SKONTAKTOVAL S EX MANŽELKOU

11. února 2010 v 9:24 Michael Jackson
Michael Jackson se ze záhrobí kontaktoval se svou bývalou manželkou Lisou Marie Presley. Tvrdí to bývalá vizážistka Krále popu Karen Faye. Podle jejích slov se jim společně prostřednictvím média podařilo komunikovat se zosnulou hudební legendou. Jak Faye citovala internetová stránka Aceshowbiz.com, Jacksonův duch je ještě neusazený, vyjádřil lítost nad vším špatným, co v životě udělal. "Vypadá to, že je na misi. Oslovuje lidi z jeho života a žádá odpuštění. Michael strávil mnoho času vysvětlováním jeho chyb a ospravedlňování se," uvedla vizážistka. "Michael mi vzkázal, že jsem se o něj dobře starala a omluvil se mi, že mě zranil. Řekl, že mě měl více poslouchat. Zasáhlo mě to přímo do srdce," dodala.

Třiapadesátiletý Faye prozradila, že člověk, který jim komunikaci s Jacksonem zprostředkoval, netušil, v jakém vztahu se zpěvákem byla. "Říkal přesné informace, šel do hloubky, hovořil o věcech, které by těžko někdo pochopil. Vzpomněl tajné fakta, o kterých téměř nikdo nevěděl, mluvil o bolesti a emocích," vysvětlila
.


C.MURRAY PROPUŠTĚN NA KAUCI

10. února 2010 v 9:16 Michael Jackson
Lékař Conrad Murray, kterého žalobci obvinili z neúmyslného zabití klienta, popové ikony Michaela Jacksona, byl propuštěn na kauci 75 000 dolarů (1,4 milionu korun), informuje v úterý portál televize ABCNews.
Obžaloba se chystá v dubnu představit důkazy obžaloby o tom, že Murrayovo vážné zanedbání péče bylo příčinou hudebníkovy smrti.
Murray v pondělí před losangeleským soudem odmítl obvinění z neúmyslného zabití a řekl, že je nevinný. Jeho obhájci uvedli, že soudu chtějí předložit staré videozáběry Michaela Jacksona, které dokazují, že hudebník byl na lécích závislý více než 17 let.

:D :D :D

10. února 2010 v 9:15

:D :D

10. února 2010 v 9:12 Michael Jackson

OBVINĚN!!!

9. února 2010 v 11:23 | novinky.cz |  Michael Jackson
VČERA 20:51 - LOS ANGELES Lékař Michaela Jacksona byl obviněn z neúmyslného zabití zpěváka. Uvedla to BBC. Obvinění Conrada Murraye se očekávalo. Zpěvákovi zřejmě podal množství léků, které ho zabilo.
Jackson trpěl nespavostí, dostal velkou dávku léku propofol a další sedativa.
Úřad státního návladního už dříve oznámil, že podá obvinění v souvislosti s úmrtím hvězdy popu, nezveřejnil však, kdo bude obviněn.
Zatčení doktora Murraye bude plýtváním peněz, času a zdrojů," prohlásil obhájce Ed Chernoff, citovaný stanicí CNN.
Murray v očekávání obvinění přiletěl do Los Angeles z Houstonu v Texasu, kde žije, již na konci ledna. A mimo jiné navštívil i hrob Michaela Jacksona na hřbitově Forest Lawn Memorial Park.
Kardiolog Murray byl najat jako zpěvákův osobní lékař loni na jaře, když se připravoval Jacksonův comeback na koncertech v Londýně.