GRAMMY A 3D EARST SONG

30. ledna 2010 v 18:06 | novinky.cz |  Michael Jackson
Předávání amerických hudebních ocenění Grammy proběhne v noci z neděle 31. ledna na pondělí v Los Angeles. Hudební svět na nich mimo jiné vzdá hold zesnulé legendě světového popu Michaelu Jacksonovi. Hlavní favoritkou 52. ročníku hudebních cen je zpěvačka Beyoncé, jež nasbírala deset nominací.
Součástí pocty Jacksonovi bude i premiéra trojrozměrného klipu k jeho ekologicky laděné písni Earth Song. Speciální brýle pro jeho sledování ve Spojených státech již téměř týden distribuuje obchodní řetězec Target. Video mělo skladbu doprovázet na zpěvákově chystaném turné. Padesátiletý umělec ale během jeho příprav zemřel na předávkování léky.
Hold Michaelu Jacksonovi
Pořadatelé hudebních cen, jež se stejně jako červencová veřejná rozlučka s Jacksonem konají v aréně Staples Center, na své stránce zveřejnili krátkou ukázku z klipu. Jackson ve snímku nevystupuje, bude slyšet jenom jeho hlas.
"Připadalo nám, že představit ho takhle bude nejlepší. Je to jako poklona. Ta píseň pro něj byla hodně důležitá," řekl výkonný koproducent cen Ken Ehrlich. Přímo na pódiu hold zesnulé hvězdě vzdají zpěvačky Celiné Dionová, Carrie Underwoodová, Jennifer Hudsonová a zpěváci Smokey Robinson a Usher. Součástí pocty by údajně mohly být i Jacksonovy tři děti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama