Leden 2010

3,1MIL DOLARŮ ZA SÍDLO JACKSONA

30. ledna 2010 v 20:00 | koktajl.pravda.sk |  Michael Jackson
Rozlehlé sídlo v Las Vegas, které si zpěvák Michael Jackson pronajal v roce 2008, prodali za 3,1 milionu dolarů (2,2 milionu. Eur).
Sídlo s rozlohou více než 1 500 čtverečních metrů v severozápadní části města podle AP v úterý koupil jeden kalifornský pár. V domě je mimo jiné sedm ložnic, dvě kanceláře, výtah, divadelní prostor, prostor pro orchestr, fitnescentrum s tanečním parketem a sauna. Na pozemku je basketbalové hřiště a tenisový kurt

GRAMMY A 3D EARST SONG

30. ledna 2010 v 18:06 | novinky.cz |  Michael Jackson
Předávání amerických hudebních ocenění Grammy proběhne v noci z neděle 31. ledna na pondělí v Los Angeles. Hudební svět na nich mimo jiné vzdá hold zesnulé legendě světového popu Michaelu Jacksonovi. Hlavní favoritkou 52. ročníku hudebních cen je zpěvačka Beyoncé, jež nasbírala deset nominací.
Součástí pocty Jacksonovi bude i premiéra trojrozměrného klipu k jeho ekologicky laděné písni Earth Song. Speciální brýle pro jeho sledování ve Spojených státech již téměř týden distribuuje obchodní řetězec Target. Video mělo skladbu doprovázet na zpěvákově chystaném turné. Padesátiletý umělec ale během jeho příprav zemřel na předávkování léky.
Hold Michaelu Jacksonovi
Pořadatelé hudebních cen, jež se stejně jako červencová veřejná rozlučka s Jacksonem konají v aréně Staples Center, na své stránce zveřejnili krátkou ukázku z klipu. Jackson ve snímku nevystupuje, bude slyšet jenom jeho hlas.
"Připadalo nám, že představit ho takhle bude nejlepší. Je to jako poklona. Ta píseň pro něj byla hodně důležitá," řekl výkonný koproducent cen Ken Ehrlich. Přímo na pódiu hold zesnulé hvězdě vzdají zpěvačky Celiné Dionová, Carrie Underwoodová, Jennifer Hudsonová a zpěváci Smokey Robinson a Usher. Součástí pocty by údajně mohly být i Jacksonovy tři děti.

REKORD-THIS I TI

29. ledna 2010 v 10:35 | blesk.cz |  Michael Jackson
O film o Michaelu Jacksonovi (†50) This Is It na DVD je velký zájem! Při zahájení prodeje zatancoval jeden z nejlepších imitátorů v Evropě Honza Moflár v pražském hypermarketu v Letňanech.
Film This Is It, který zachycuje několikaměsíční Jacksonovy přípravy na plánované turné, měl celosvětovou premiéru loni v říjnu. V Česku ho promítalo 33 kin a na program byl pouze 2 týdny, za které trhal rekordy v návštěvnosti. Nyní je na pultech k mání za 199 Kč.

=O ŽIRAFY MJ ZEMŘELI!

15. ledna 2010 v 19:10
Policie v malém městě v americké Arizoně prošetřuje úmrtí dvou žiraf, které pocházejí z ranče Neverland zesnulého zpěváka Michaela Jacksona. Dvě zbývající Jacksonovy žirafy budou pravděpodobně muset hledat nový domov. Napsala to agentura AP.

I'll be there

14. ledna 2010 v 15:00
Tenhle klip je sladouškej ůpa mna rozplakal :D

ÚMRTNÍ LIST MJ

11. ledna 2010 v 14:35 Michael Jackson
Na svém webu zveřejnil Jacksonův úmrtní list britský deník News of the World. Úmrtní zpráva jako příčinu smrti uvádí "homicide", tedy zabití.

Smrt podle dokumentu zavinila "akutní otrava propofolem". Propofol je anestetikum, které se užívá nitrožilně.

Z úmrtního listu vyplývá, že si zpěvák nepíchl injekci sám, ale dal mu ji někdo jiný. V dokumentu stojí, že ji dostal doma. Na první straně je začerněno číslo Jacksonova sociálního pojištění a zpěvákova adresa i adresa jeho sestry La Toyy, kterou udával pro případ nouze.

V kolonce povolání stojí "hudebník", u rodinného stavu je "rozvedený" a u rasy "černoch". Nechybějí jména Jacksonových rodičů
Král popu , zemřel náhle loni 25. června na zástavu srdce. Prokuratura, která se případem zabývá, by chtěla podle agentury AP nejspíš obvinit zpěvákova osobního lékaře Conrada Murraye z usmrcení z nedbalosti.

Doktor naordinoval propofol spolu s dalšími dvěma sedativy, aby hudební hvězdě pomohl překonat nespavost. Vyšetřování zatím ale ještě neskončilo.

Cry

11. ledna 2010 v 13:56
krasa!♥♥!

NEJ ROKU 2009

11. ledna 2010 v 8:08

Nejprodávanějším interpretem v USA se v roce 2009 stal Michael Jackson, který zemřel loni 25. června. Podle odborníka společnosti Nielsen SoundScan se za rok prodalo 8,286 milionu alb zpěváka označovaného za "krále popu".
Daleko za ním se řadí zpěvačka Taylor Swiftová, která prodala 4,6 milionu nahrávek, třetí jsou Beatles s 3,2 milionu prodaných alb, o něco méně (3,1 milionu) prodala vítězka britské soutěže pěveckých talentů Susan Boyleová a pátá v žebříčku je extravagantní zpěvačka Lady Gaga (2,8 milionu).
Number ones třetí
Co se týče jednotlivých titulů, album Michaela Jacksona Number Ones z roku 2003 obsadilo až třetí pozici s 2,3 milionu prodaných kopií, zatímco nejprodávanějším albem bylo Fearless Taylor Swiftové (3,2 milionu) z listopadu 2008. Druhou příčku obsadila Susan Byoleová s albem I Dreamed A Dream (3,1 milionu), které vyšlo měsíc před koncem loňského roku.
Nejvice se loni v rádiu, televizi a v hudebních programech na internetu hrála Taylor Swiftová; nejčastěji slyšeli Američani dvě skladby z jejího posledního alba.

CRAZY FANS

8. ledna 2010 v 20:06

ANOTHER DAY

6. ledna 2010 v 18:00 Michael Jackson
V červnu 2009 celým světem proběhla zpráva, že skandální a talentovaný Král Popu, Michael Jackson zemřel jen pár týdnů před svým připravovaným comebackové turné This is it. Snad není nikoho, koho by tato mediální vlna nezasáhla.
Od smrti zpěváka se množí nahrávky, nikdy nevídaně fotky, zápisky, poznámky a jiné zaručeně pravé materiály o životě krále popu. Dalším z takových materiálů je i nahrávka písně Another Day, na níž spolupracoval i s Lenny Kravitz. Nahrávka se objevila na internetu jako třetí v pořadí po oficiálně vydaném This is It a 24 sekundové ukázce skladby A Place with no name.


Another Day zatím zůstává bez oficiálního data vydání a zda vůbec bude zařazena na nějaké oficiální médium, zatím zůstává pouze v rukou dědiců a počtu nul na nabídkách nahrávacích společností. Na internet se dnes dostala minutu a půl dlouhá ukázka písně.

DIDLINA

5. ledna 2010 v 15:00

MJ IN JAPAN 1987

4. ledna 2010 v 15:30
Japan 1987

NB USA = THRILLER

2. ledna 2010 v 20:27 Michael Jackson
LOS ANGELES - Světoznámý videoklip k písni Thriller zesnulého hudebníka Michaela Jacksona je od úterý zařazen do Národního filmového registru Kongresu knihovny USA a je tedy oficiálním kulturním bohatstvím Spojených států amerických.♥♥♥LOVE♥♥♥

2. ledna 2010 v 20:06

sladoušškí:):)♥

NEW KLIP PRO THIS IS IT

1. ledna 2010 v 17:53 Michael Jackson
Poslední skladba zesnulého Michaela Jacksona má konečně klip. Natočil ho Spike Lee, filmař dvakrát nominovaný na Oscara, a fanouškům v něm připomněl záběry ze zpěvákova dětství i jeho profesní vrcholy.
Pětiminutový klip k písni This Is It připomíná fotoalbum, na jehož stránkách se odehraje celý zpěvákův život. Nechybí ani záběry truchlících fanoušků. Lee se na několika místech zaměřuje na větu "Stop nenávisti" narážející především na kontroverzní spory, jimiž se média v souvislosti s Jacksonem a zneužíváním dětí zabývala v posledních letech.

FÁÁKT HUSTÝ KŘESLO

1. ledna 2010 v 17:37
muhehe= křeslo pro tchyni