Rozhovor z roku 2003 with MJ

15. prosince 2009 v 11:00
Ed: Jaká je tvoje reakce na obvinění, které proti tobě vznesl oblastní prokurátor Santa Barbary - že jsi obtěžovat toho chlapce?
Michael: Není to pravda. Raději bych si podřezal zápěstí, než bych ublížil dítěti. Byl jsem potupen. Tohle bych nikdy nebyl schopen udělat.
Ed: Znáš to dítě?
Michael: Ano.

Ed: Jaký jsi měl s tím chlapcem vztah?
Michael: Pomohl jsem mnoha dětem, nemocným leukémií, rakovinou ... je to jeden z mnoha.

Ed: Takže, když se stavil na návštěvu, co dělal? Co jsi dělal ty?
Michael: Když jsem ho poprvé viděl, byl bílý jako sníh a bez vlasů z chemoterapie, vypadal vychrtlý, bez řas a obočí. A byl tak slabý - z jednoho pokoje do druhého jste ho museli přenášet nebo převážet na vozíku. Snažil jsem se mu dát dětství, život, protože jsem se cítil špatně. Já tu šanci neměl, víte? Věděl jsem jaké to je - ne být nemocný - ale nemoci si užít dětství. Takže takovým dětem rozumím, cítím s nimi.

Michael řekl, že pomáhal chlapce uzdravit, bral ho na svá oblíbená místa v Neverlandu.

Michael: Nikdy nelezl na stromy. Vzal jsem ho ke svému oblíbenému stromu a pomohl mu na něj vylézt. Řekl jsem mu - je to část tvého dětství, musíš tam vylézt. Když jsme vylezli nahoru a dívali se dolů do větví, bylo to magické. Jemu se to líbilo. Chtěl jsem, aby měl život, protože lidé mu řekli, že zemře. Jeho rodiče připravovali pohřeb, tak špatné to bylo. Já se snažil změnit jeho mentalitu.
Na policii...
Ed: co dělali?
Michael: Zapli mi pouta do takové pozice, o které věděli, že to bude bolet, a ovlivní to záda. Potom jsem se zeptal, jestli můžu na záchod. Řekli, jasně, je to za rohem. Jak se za mnou ale zavřely dveře, zamkli mě tam na 45 minut. Strašně to tam páchlo. Pak jeden policista přišel k okýnku a řekl něco jako - jak se ti líbí ten zápach? Je to fajn? Odpověděl jsem jen - v pořádku. Prostě jsem si tam sedl a čekal.

Ed: 45 minut?
Michael: Ano, nějak tak. Vždycky přišel nějaký jiný policista a řekl, že mě hned pustí. Ale nikdo nepřišel dalších 10 minut. Pak dalších 10 minut... a tak to šlo dál. Asi to pro ně byla zábava.
Ed: Jak ses cítil, když vpadli to Neverlandu? Co hledali? Co si odnesli?
Michael: Můj pokoj je kompletně v troskách. Moji zaměstnanci mi říkali - Michaeli nechoď do svého pokoje. Plakali v telefonu. K mému pokoji vedou schody. Nechoď ani po těch schodech, říkali. 80 policistů v jednom pokoji - otevírali matrace noži, všechno přeházeli, prostě všechno, co nešlo otevřít, rozřezali.

Ed: Vzali něco z Neverlandu?
Michael: Nevím, co vzali. Nedali mi seznam
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Terka lovuje Zaca Efrona ♥♥ ME :Da MICHAELA JACKSONA Terka lovuje Zaca Efrona ♥♥ ME :Da MICHAELA JACKSONA | 15. prosince 2009 v 12:37 | Reagovat

Best blog

2 pipulinkamj pipulinkamj | 15. prosince 2009 v 13:39 | Reagovat

diky tery :)

3 Nikča Nikča | Web | 15. prosince 2009 v 22:54 | Reagovat

MrtHHHHHěěěěěěě blogís! Supéééééél čláánky,barvy...._-MICHAEL JACKSON 4EVER!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama