Prosinec 2009

Blu-ray fiilmy

30. prosince 2009 v 11:54
V lednu se na pultech našich obchodů objeví sedm Blu-ray filmů a jedna cenově zajímavá kolekce. Těšit se můžeme například na rodinnou komedii Příšerky z podkroví, thriller Únos vlaku 123, horor
, dobrodružnou komedii Poslední akční hrdina nebo hudební dokument This Is It o zesnulém králi popu Michaelu Jacksonovi.

FUNNY MOMENTS 3

28. prosince 2009 v 9:49
TAK TOHLE SE MI LIBILO NEJVIC!!


FUNNY MOMENTS WITH MJ 2

28. prosince 2009 v 9:35

FUNY-MOMENTS WITH MJ

28. prosince 2009 v 9:34

Spongebob THRILLER for MJ

28. prosince 2009 v 9:16 Michael Jackson
Spongebob zpívá pro Mivhaela Jacksona THIRILLER!

soutěž o cd This is it!!!

28. prosince 2009 v 9:10 Michael Jackson
Soutěž o nové CD Michaela Jacksona THIS IS IT!!!!soutěž

IN THE CLOSET

24. prosince 2009 v 13:06

BILLI JOE ARMSTRONG

23. prosince 2009 v 18:22 Green Day
  • Punkrock je mrtvý a já sem sakra ten , kdo ho zabil!
  • Myslíš si , že je tvůj život těžký? Tak si zkus být rodičem!
  • Nechystám se říct nic inspirujícího , prostě se jen do háje chystám hodně nadávat!
  • Mám špatnej vkus. Nejsem dobře vypadající chlápek.
  • Škola je praxe do budoucna a praxe dělá lidi perfektní , nikdo ale není perfektní , tak proč dělat praxi?


čast rozhovoru s Jennifer Batten o MJ

16. prosince 2009 v 14:22
Za svou kariéru jste spolupracovala s řadou slavných muzikantů. Mimo jiné i s Michaelem Jacksonem. Jaký byl Michael? Vzniklo mezi vámi přátelství?
Osobně jsem ho neznala před tím, než jsem pro něj začala pracovat. S kapelou jsme zkoušeli měsíc, než jsme Michaela vůbec potkali. Nedá se říci, že bychom byli přátelé nebo tak něco, protože tým okolo turné čítal stovku lidí. A v samotné kapele nás bylo šest. Nicméně jsme spolu hodně mluvili na zkouškách a podobně. Všichni jsme byli vždy nadšení s ním vůbec mluvit.

Objela jste s ním tři světová turné. Jak to probíhalo?
Byly to vždy krásné prázdniny. Hráli jsme jen dvakrát nebo třikrát v týdnu, protože se muselo v každém městě připravit náročné technické pódium. Takže jsme měli hodně volného času a mohli si projít město,pamatky
a podobně.

Na co si ráda vzpomínáte z tohoto období?
Michael párkrát zarezervoval nějaký zábavní park pro sebe, své nejbližší fanoušky a nás. Například jsme se jednou ocitli na několik hodin úplně sami v Disney parku v Tokiu. Tohle bylo opravdu úžasné. Samozřejmě vystoupení po boku s Michaelem stálo pokaždé za to.

MJ 1984

16. prosince 2009 v 11:40
Americký list US Weekly přinesl dosud nezveřejněné záběry z tragické nehody Michaela Jacksona při natáčení reklamy pro Pepsi v roce 1984. Michael Jackson tehdy utrpěl popáleniny 2. a 3. stupně na hlavě.

This is it podvod?

16. prosince 2009 v 11:06
Písnička byla od začátku podezřelá tím, že měla zvuk jako z 80. let, a bylo velmi nepravděpodobné, že by jí Jackson nahrál před smrtí. Nikdo ale neměl důkaz. Ten přinesl Paul Anka, když se přihlásil k autorství a správcům Jacksonova dědictví pohrozil žalobou.
Jackson a Anka na nahrávce před lety spolupracovali a předpokládalo se, že vyjde na Ankově albu. Ale Jackson pak podle Ankovy verze originál nahrávky doslova "ukradl ze studia" a zmizel.
Jacksonovi dědicové to uznali a slíbili Ankovi 50 procent ze zisku.

"Udělali správnou věc," pochválil je 68letý Anka. "Nemyslím, že se někdo pokoušel škodit, byl to omyl," uzavírá aféru shovívavě.

Správci Jacksonova dědictví uvedli, že písničku vybrali kvůli tomu, že text souvisí s názvem, který dal Jackson své nikdy neuskutečněné sérii koncertů. this is it

Nove pisně ♥

16. prosince 2009 v 10:00
Hudební vydavatelství Sony Music disponuje velkými zásobami dosud nepublikovaných nahrávek Michaela Jacksona. Prezentovat je hodlá v nejbližších měsících a některé pak v dalších letech.
Podle mluvčího společnosti Sony Music Roba Stringera je archív zpěvákových nahrávek nezvykle bohatý. "Máme mnoho jeho nepublikovaných písniček, ale nebudeme spěchat s jejich vydáním," řekl Stringer v rozhovoru pro časopis Rolling Stone

MADONNA -I love you MJ

16. prosince 2009 v 9:55
Když v jednom ze svých posmrtně zveřejněných rozhovorů Michael Jackson mluvil
o tom, že ho Madonna bezhlavě milovala, nevymýšlel si. Popová královna teď sama přiznala, že byla do svého hudebního kolegy bezhlavě zamilovaná. Časopisu Rolling Stone vyprávěla, jak Michaelovi propadla sama ještě coby naprosto neznámá.

Byla jsem do něj šíleně zamilovaná, naprosto beznadějně. Byl závratně
talentový. Ty písně, co zpíval, nebyly vůbec dětské," vyprávěla Madonna magazínu, že Jacksona milovala ještě coby člena skupiny Jackson 5


Z rozhovoru s Kennym Ortegou

15. prosince 2009 v 13:16
http://img.osobnosti.cz/foto/michael-jackson/N407966-e9936.jpg
O Michaelovi Jacksonovi koluje spousta mýtů. Myslíte, že dokážete říct, jaký byl?
Věřím, že Michael se narodil s neuvěřitelným darem, už jako chlapec dokázal, že je génius. Zpíval jako třicetiletý, ačkoliv mu bylo teprve sedm nebo osm, s jakousi oduševnělostí a dovedností. Zároveň miloval to, co dělal, a tahle kombinace mohla za velkou část toho, co dělalo Michaela Jacksona Michaelem Jacksonem. Jinými slovy velice tvrdě pracoval na tom, aby dokázal, co dokázal, ale byl také od přírody improvizační génius. Občas nás dokázal srazit na kolena tím, co bez varování předvedl na zkoušce. A tanečníci o polovinu mladší než on jásali a hvízdali a prostě vůbec dávali najevo, jak na ně zapůsobil.
Proč chtěl vlastně Jackson tohle turné uspořádat?
Chtěl, aby jeho děti viděly, co v životě miloval: teprve teď byly dost staré na to, aby pochopily, co jako umělec dokázal. Také chtěl dát svým fanouškům další možnost, toužil s nimi zase navázat bezprostřední kontakt. Miloval je, byli to ti nejoddanější fanoušci na světě, jak říkával. V neposlední řadě se opravdu upřímně zajímal o životní prostředí. Bál se o planetu jako takovou a o její zdraví, o budoucnost planety. Ptáte-li se na poselství filmu, pak je to tohle všechno
dohromady.

Michael Jackson - This Is It

Rozhovor z roku 2003 with MJ

15. prosince 2009 v 11:00
Ed: Jaká je tvoje reakce na obvinění, které proti tobě vznesl oblastní prokurátor Santa Barbary - že jsi obtěžovat toho chlapce?
Michael: Není to pravda. Raději bych si podřezal zápěstí, než bych ublížil dítěti. Byl jsem potupen. Tohle bych nikdy nebyl schopen udělat.
Ed: Znáš to dítě?
Michael: Ano.

Ed: Jaký jsi měl s tím chlapcem vztah?
Michael: Pomohl jsem mnoha dětem, nemocným leukémií, rakovinou ... je to jeden z mnoha.

Ed: Takže, když se stavil na návštěvu, co dělal? Co jsi dělal ty?
Michael: Když jsem ho poprvé viděl, byl bílý jako sníh a bez vlasů z chemoterapie, vypadal vychrtlý, bez řas a obočí. A byl tak slabý - z jednoho pokoje do druhého jste ho museli přenášet nebo převážet na vozíku. Snažil jsem se mu dát dětství, život, protože jsem se cítil špatně. Já tu šanci neměl, víte? Věděl jsem jaké to je - ne být nemocný - ale nemoci si užít dětství. Takže takovým dětem rozumím, cítím s nimi.

Michael řekl, že pomáhal chlapce uzdravit, bral ho na svá oblíbená místa v Neverlandu.

Michael: Nikdy nelezl na stromy. Vzal jsem ho ke svému oblíbenému stromu a pomohl mu na něj vylézt. Řekl jsem mu - je to část tvého dětství, musíš tam vylézt. Když jsme vylezli nahoru a dívali se dolů do větví, bylo to magické. Jemu se to líbilo. Chtěl jsem, aby měl život, protože lidé mu řekli, že zemře. Jeho rodiče připravovali pohřeb, tak špatné to bylo. Já se snažil změnit jeho mentalitu.
Na policii...
Ed: co dělali?
Michael: Zapli mi pouta do takové pozice, o které věděli, že to bude bolet, a ovlivní to záda. Potom jsem se zeptal, jestli můžu na záchod. Řekli, jasně, je to za rohem. Jak se za mnou ale zavřely dveře, zamkli mě tam na 45 minut. Strašně to tam páchlo. Pak jeden policista přišel k okýnku a řekl něco jako - jak se ti líbí ten zápach? Je to fajn? Odpověděl jsem jen - v pořádku. Prostě jsem si tam sedl a čekal.

Ed: 45 minut?
Michael: Ano, nějak tak. Vždycky přišel nějaký jiný policista a řekl, že mě hned pustí. Ale nikdo nepřišel dalších 10 minut. Pak dalších 10 minut... a tak to šlo dál. Asi to pro ně byla zábava.
Ed: Jak ses cítil, když vpadli to Neverlandu? Co hledali? Co si odnesli?
Michael: Můj pokoj je kompletně v troskách. Moji zaměstnanci mi říkali - Michaeli nechoď do svého pokoje. Plakali v telefonu. K mému pokoji vedou schody. Nechoď ani po těch schodech, říkali. 80 policistů v jednom pokoji - otevírali matrace noži, všechno přeházeli, prostě všechno, co nešlo otevřít, rozřezali.

Ed: Vzali něco z Neverlandu?
Michael: Nevím, co vzali. Nedali mi seznam

Elizabeth Taylor for MJ

15. prosince 2009 v 9:55
"Když slyším jméno Michael Jackson, myslím na nádheru, oslnivé hvězdy, lasery a hluboké emoce. Považuji ho za jednu z největších a nejslavnějších hvězd na světě, prostě je jedním z nejnadanějších hudebních skladatelů, které svět poznal. Co dělá Michaela ještě jedinečnějším je snad skutečnost, že všechny jeho úspěchy nezměnily jeho citlivost a zájem o blaho druhých, ani jeho hlubokou lásku k rodině, přátelům a zvláště k dětem na celém světě. Myslím, že se Michael líbí dítěti v každém z nás a myslím, že je ztělesněním nevinnosti, kterou bychom všichni rádi získali nebo si ji udrželi. Michael Jackson je vskutku neuvěřitelná síla neuvěřitelné energie, mají ho rádi příslušníci všech věkových skupin. Udává tón v hudební tvorbě a je průkopníkem vysokých nároků na zábavu. Co je to génius? Co je žijící legenda? Co je megahvězda? Michael Jackson je to všechno dohromady. Myslím, že je jedním z nejušlechtilejších lidí na této planetě a je, podle mého soudu, opravdovým králem rocku, popu a soulu." Elizabeth Taylor


This is it

15. prosince 2009 v 8:44
Důstojnější rozloučení s Králem popu si nemůžeme přát. Snímek Kennyho Ortgey zachycuje přípravy padesáti koncertů, které probíhaly v Los Angeles. Začíná na konci dubna, tedy dva měsíce před Michaelovou smrtí.
Akci přebírá hlavní postava, jež s nečekanou pokorou a grácií dává ze záhrobí facku všem škarohlídům a uzemňuje pochybovačné úšklebky nad tím, zda ještě umí zpívat, tančit a pohybovat se na pódiu.
Je to poprvé, kdy bude mít kostým pro Billy Jean aktivní svítící prvky. Kameny na saku mají takovou odrazivost, že při práci na něm musíme nosit sluneční brýle," svěřuje se autor kostýmů a člověka v kině zamrazí. Věří totiž nadšení, s jakým se všichni zhostili svého úkolu, a když poslouchá oduševnělé komentáře techniků, muzikantů, tanečníků, kostymérů, choreografů a všech, kdo se na nesplněném snu účastnili, přijde mu to celé líto.
MJ vlídně vede celý tým za dokonalým výsledkem. A divák si opět říká, zda je možné, aby všechny ty bulvární zkazky byly pravdivé. Vidí totiž génia při práci .
"Kenny, nenechte mě takhle zpívat. Jenom se zahřívám. Víte, že se nesmím přetěžovat," říká Michael po improvizaci ve skladbě Can´t Stop Loving You. "MJ, my moc dobře víme, že tě tohle baví. Ty to chceš dělat, tak to dělej," odpovídá Ortega.
This Is It je za hranou normálního dokumentu, koncertního filmu a vlastně jakéhokoli žánru. Na dvě kamery zachycený materiál, sestříhaný do podoby koncertního záznamu, proložený svědectvím o tom, že Král popu byl a nejspíš zůstane jenom jeden. Žádný bulvár, jenom zpěvák, jeho hudba a pár vět kolem. Pokora a smíření. To je vše.

MJ NEJhledanejsi na netu

14. prosince 2009 v 11:47
Americký popový zpěvák Michael Jackson se po své náhlé smrti stal nejvyhledávanější hvězdou letošního roku na internetových stránkách Yahoo. Skončilo tak čtyřleté kralování Britney Spearsové, uvedli v úterý zástupci vyhledávače s tím, že legendární zpěvák porazil i amerického prezidenta Baracka Obamu.
Na první pozici v internetovém vyhledávání se Jackson dostal v červnu během prvních hodin po zprávách o jeho úmrtí. Další vlnu dotazů přinesl zájem o jeho odkaz. Vedle Jacksona se v první pětici objevila i další jména, která v čele minulého roku nebyla.
Na druhou pozici se dostala upírská filmová romance Twilight včetně jejího letošního pokračování Twilight sága: Nový měsíc. Na čtvrté příčce Yahoo se objevila Megan Foxová, herečka z filmu Transformers: Pomsta poražených.

"zneužité dítě " přiznalo že se ho Jackson nikdy nedotkl!

14. prosince 2009 v 10:58 | pipulinkamj
Jermaine chce dokázat, že jeho bratr Michael Jackson (+50) byl v případě obvinění ze zneužití dítěte nevinný. Starší bratr popové legendy mluvil o obvinění Michaela z roku 1993, v němž se tvrdilo, že sexuálně zneužil třináctiletého Jordana Chandlera. Nedávná sebevražda chlapcova otce Evana Chandlera podle Jermaina dokazuje, že všechna obvinění byla falešná. Chandler, který byl nalezen ve své posteli 5. listopadu s průstřelem hlavy, spáchal sebevraždu kvůli pocitům viny. Aspoň Jermaine je o tom pevně přesvědčen. "Vzpomínám na všechno, čím jsme jako rodina prošli, i na falešná obvinění proti mému bratrovi, od případu z roku 1993, kde jej obviňovali z těch nejhorších věcí. Otec tohoto dítěte spáchal sebevraždu, protože to nemohl unést. A teď přišel i ten kluk a řekl, že se ho Michael nikdy nedotkl," řekl Jermain na charitativním večírku pořádaném 23. 11. Magic Johnsonem v AMC v Los Angeles.
Od chvíle, kdy Michael v červnu zemřel, se na internetu objevilo několik zpráv, podle nichž Jordan, nyní devětadvacetiletá údajná oběť, teď přiznal, že jeho obvinění ze zneužití byla falešná.

Michael vždy prohlašoval, že je nevinný, ale nakonec se v lednu 1994 dohodl na mimosoudním vyrovnání s Chandlerovou rodinou, a to ve výši 22 milionů dolarů (v přepočtu 382 228 000 Kč - pozn. Red.). Jordan také musel podepsat dohodu. Podle ní o tehdejších obviněních už nikdy nebude hovořit.

Michael Jackson dostane další Grammy - za celoživotní dílo

14. prosince 2009 v 10:47 | pipulinakmj
Michael Jackson, který během svého života získal třináct ocenění Grammy za své nahrávky, dostane posmrtně ještě jednu tuto prestižní cenu, a to za celoživotní dílo. Oznámila to porota soutěže v Los Angeles a zdůvodnila to tím, že Jackson patří ke komerčně nejúspěšnějším a nejvlivnějším bavičům všech dob
pátek 11. prosince 2009, 13:00 - Los Angeles
"Jacksonův neuvěřitelný taneční styl, jeho jedinečný sound, jeho nezaměnitelný hlas, to vše inspirovalo řadu umělců a překonalo kulturní, etnické i generační hranice," cituje agentura DPA z prohlášení poroty.
Jackson tvořil svými hity jako například Thriller hudební dějiny. Letos v červnu zemřel ve věku 50 let. Za celoživotní dílo budou tentokrát oceněni vedle Jacksona také skladatel Leonard Cohen a countryová zpěvačka Loretta Lynnová.
Ceny Grammy se udělují ve více než stovce kategorií od rapu, folku, gospelu po jazz, klasickou hudbu a mluvené slovo. Hlasují v nich odborníci působící v hudebním průmyslu. Ceny nynějšího ročníku budou udělovány v noci na 1. února v Los Angeles.